Wpis z mikrobloga

@swinkapl: No z za tą całą Ksenią to wiadomo, bo to widać nawet na nagraniach. Kodym był znany z ćpania. Nie wiem czy akurat heroina wchodzi w grę, ale myślę, że Jaok coś tam sobie zarzuca albo przynajmniej wygląda jakby to robił.
@DrKittens z filmow to bym powiedział ze Edytka z terenwizji jest zona głównego prowadzacego a okazalo sie ze koles ma zone a edytka zaciazyla z innym. Wiec po filmach ciezko opisywac. No i nigdzie na filmie nie widzialem zeby Joak byl nacpany amfetamina. Slabe to wszystko...
@swinkapl:

z filmow to bym powiedział ze Edytka z terenwizji jest zona głównego prowadzacego a okazalo sie ze koles ma zone a edytka zaciazyla z innym.

Był jakiś film gdzie się pocałowali i zacząłem się zastanawiać, bo przecież Jaok miał żonę. Patrząc na to, że ta cała Ksenia siedzi wokół niego to w kwestię z żoną, o której mówi Koza jestem w stanie uwierzyć.

No i nigdzie na filmie nie widzialem
@swinkapl @DrKittens Przecież Jaok już lata temu przyznawał się w jakichś programach na YT i w swoim vlogu że ćpał. #!$%@?ło mu się w życiu to pewnie wrócił do do tego syfu ot cała zagwostka, a że jeszcze ma z kim obecnie to żaden problem se dodać 1 do 1. Sam go kiedyś lubiłem i oglądałem starą płytę jeszcze z Kozą. Teraz to cień tamtego typa w ogole.
@swinkapl: można ćpać heroinę i przez pewien okres względnie normalnie funkcjonować. A to że w głowie z czasem się przestawi, to już inna sprawa. Oczywiście prędzej czy później hera zawsze prowadzi do patologii, ale obraz biorącego jest trochę wypaczony m.in. przez filmy, gdzie zawsze będzie to trzęsący się ćpun na dworcu. Czy Jaok coś teraz bierze, tego nie wiem, ale kiedyś mocno interesowałem się pytą i z tego co pamiętam to