Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Wcześniej jak byłem ze swoją ex, to udało mi się namówić ją do ćwiczenia. Poszła na crossfit i tam głównie robili jakieś bezsensowne cardio z trampolinami itd. Tłumaczyłem, że potrzebuje ciężaru żeby coś zbudować co ona kontrowała tym, że kobieta prowadząca wie lepiej, bo ona ma PAPIERY. Gdy jej coś tłumaczyłem o treningu, to to zlewała, ale później jak trenerka jej mówiła to samo, to opowiadała mi o tym jakby ta trenerka odkryła jakiś złoty środek. Mówiłem żeby poszła na normalną siłownię, wzięła trenera i zaczęła trenować z ciężarem, bo przez pół roku jej sylwetka za bardzo się nie zmieniła. Dodam, że nie wyglądała ogólnie źle. Szczupła, dosyć płaski brzuch, ale dupę miała małą. Do czego dążę. Jak zaczęła tam chodzić, to wydała kupę kasy na jakieś legginsy, spodenki i koszulki konieczne Nike. Lansik musiał być XD później po namowach poszła na siłownię, wzięła trenera (swoją drogą chłop z tego co widzę nie za bardzo zna się na swojej robocie, a jest właścicielem jedynej siłowni w naszym mieście). Oczywiście gdy poszła na siłownię, to wleciał kolejny zestaw z Nike. Sam trenuję #kalistenika dlatego z nią tam nie chodziłem, ale tłumaczyłem jej co powinna robić i że on źle ją prowadzi, to ona do mnie, że ja się nie znam, bo on ma PAPIERY i wie lepiej( ͡º ͜ʖ͡º) Jeszcze po treningu na siłowni leciała na jakiś aerobik żeby szybciej formę zrobić. Oczywiście to już bez wiedzy trenera. W tym okresie jakoś się rozstaliśmy. Myślałem, że trenuje dalej, ale zrezygnowała z siłowni. Ogólnie przez rok trenowania i wydania kupy pieniędzy malutki progres. Jeszcze oczywiście od trenerki z crossfitu kupiła dietę ( ͡º ͜ʖ͡º) No i tak jakoś od 3 lat nie jesteśmy ze sobą, ona zaczyna trenować na tej siłowni, później znowu odpuszcza. Wiem to, bo czasem coś mi wyśle na #snapchat i zamienimy parę zdań. Dzisiaj na snapie zobaczyłem, że wleciał zestaw ubrań tym razem od naszego ukochanego #warszawskikoks i postanowiłem wyrzucić to wszystko z siebie. Zauważyłem, że kobiety i spora część mężczyzn zamiast skupić się konkretnie na celu, to kupuje mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, wydają pieniądze na bzdury myśląc, że to im w jakimś stopniu pomoże poprawić sylwetkę. A tak naprawdę wystarczy ogarnięty trener i normalne ubranie na trening bez tracenia mnóstwa pieniędzy. No i oczywiście sylwetka przez 3 lata bez zmian ¯_(ツ)_/¯
#mikrokoksy
  • 19
@markov90: myślę że ciuchy i gadżety mają być swego rodzaju motywacją i miłym dodatkiem do ćwiczeń, ale jak się czegoś nie lubi to można mieć najbardziej szpanerskie dresy i dalej się nie polubi ćwiczeń. Grunt to znaleźć sport który sprawia frajdę i wtedy nieważne co ma się na sobie jest fun i satysfakcja z rezultatów
@Kakadya92: zgadzam sie kolezanko. Dlatrgo najpierw sie trzeba wkrecic w sport a nie kupować gadzety za kilka stow i pozniej sie marnuja. A widze tendencje odwrotna. I wogle raczej widze ze kobiety które uprawiaja sport regularnie z efektami maja do tego ten specyficzny charakter, gen. Od zawsze cos robily w tym kierunku. Moze sa spostrzenia bledne..
Zauważyłem, że kobiety i spora część mężczyzn zamiast skupić się konkretnie na celu, to kupuje mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, wydają pieniądze na bzdury myśląc, że to im w jakimś stopniu pomoże poprawić sylwetkę


@dawid-adamsky: ja bym to rozszerzyl na powszechne zjawisko onanizmu sprzetowego... czyli podejscie ze wiecej rzeczy polepszy skilla w czyms ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Popularne zarowno w fotografi, turystyce, jak i nawet nauce jezykow. Owszem, wszedzie
@dawid-adamsky: na siłke na której zimuje chodzi wielki sterydziarz, który przy okazji zajmuje się treningiem personalnym. Chłop ma więcej zestawów ubrań zmienionych w ciągu jednego dnia niż ja w ciągu tygodnia xD
Nope, nie jestem brudasem, wiem jak pralka działa, tak w ramach uniknięcia jakichś mylnych skojarzeń po tym co napisałem xD
@dawid-adamsky: spoko xD ja widzę u znajomych na insta i snapach xd Nike Reebok xd buty markowe wielki trening progres xd sam osobiście byle szmata bawełniana aby nie była porwana i brudna xd spodenki krótkie jak najtansze xd jakieś buty siatkowe z biedry na promoce i jakoś leci trening xd