Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki przysiadu low-bar, ale tym razem z innej perspektywy.

Za radą @vizori po filmie z zeszłego tygodnia starałem się prawidłowo rozłożyć ciężar na stopach i rzeczywiście czuć wtedy lepszą stabilność i lepsze trzymanie kolan. Dodatkowo, żeby się tak mocno nie pochylać do przodu przy wstawaniu robiłem próby z wypchaniem klatki w przód i może trochę pomigło, ale wygląda na to, że nie tu leży problem. Wstyd przyznać, ale wygląda na to, że mam zbyt słabe mięśnie pleców i nóg na ten ciężar i będę musiał go trochę zredukować do czasu wzmocnienia tych partii.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
Mahapralaja - Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki ...
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: sorry że przeszkadzam ;) jeszcze jedno małe pytanko ;) znasz może jakiś suplement który by wypełniał żołądek? Znalazłem glucomannan ale czy to wogole działa i jest sens w kupowaniu tego? A może coś innego?
  • Odpowiedz
@Icon_of_sin:

Takie rzeczy nie zmieniają nawyków, dlatego są zazwyczaj bezsensowne, nacisk sensoryczny też wywołać zaparcia/biegunki i inne przypadłości jak pogorszyć jeszcze bardziej zaburzenia łaknienia. Odpowiednia dieta załatwia problem i łaknienie, jednak nie zaczynałbym od ad libitum, a self-monitoring i liczenie kalorii i makroelementów.
  • Odpowiedz
@Mahapralaja: Prawe kolano ci #!$%@? do środka jak zaczynasz wstawać, poświruj może trochę z ustawieniem stóp - szerokość, rotacja zewnętrzna, bo może stoisz za szeroko jak na budowę swojego biodra i to też może być powodem, tego że przy koncentrycznej cię kładzie.
  • Odpowiedz
@mjkkl: jestem w trakcie szukania odpowiedniej pozycji stóp, na początku stawałem bardzo szeroko bo łatwiej przy mojej budowie zejść do odpowiedniej wysokości przy zachowaniu neutralnej pozycji pleców, ale teraz coraz wygodniej mi się robi w węższym ustawieniu, no ale to kwestia na dłuższy czas, ciągle coś się zmienia.
  • Odpowiedz
@Mahapralaja: Jak używasz buta z podbiciem pięty, to musisz minimalnie zmniejszyć rozstaw stóp, bo już sam but bardziej kieruje cię w stronę większego wyjścia kolana do przodu, jak chcesz siadać lowbara z bardziej pionowym goleniem to musiałbyś odstawić buty tak żeby siąść bardziej z biodra.
  • Odpowiedz