Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki przysiadu low-bar, ale tym razem z innej perspektywy.

Za radą @vizori po filmie z zeszłego tygodnia starałem się prawidłowo rozłożyć ciężar na stopach i rzeczywiście czuć wtedy lepszą stabilność i lepsze trzymanie kolan. Dodatkowo, żeby się tak mocno nie pochylać do przodu przy wstawaniu robiłem próby z wypchaniem klatki w przód i może trochę pomigło, ale wygląda na to, że nie tu leży problem. Wstyd przyznać, ale wygląda na to, że mam zbyt słabe mięśnie pleców i nóg na ten ciężar i będę musiał go trochę zredukować do czasu wzmocnienia tych partii.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
Mahapralaja - Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki ...
  • 73
@Kasahara:
Z tego co widzę, to nie wystarczy robić te ćwiczenia przez np. tylko dwa miesiące, ale katować je bez przerwy, przynajmniej w moim przypadku. Z tych co wymieniłeś robię obecnie tylko good morningi i to lekkie (nie chcę skończyć jak Bruce Lee). No nic, trzeba się brać do roboty i znowu to wrzucić do planu, chociaż nie wiem gdzie to teraz zmieszczę, chyba zrobię dodatkowy dzień treningowy, bo na pewno
@Icon_of_sin:
I bardzo dobrze, że chcesz coś robić, ja jak zaczynałem to miałem 83kg i jeszcze większy bebzon niż teraz. Najgorzej było odrzucić piwko i ciperki, ale później jest z górki, ważne by być systematycznym.