Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki przysiadu low-bar, ale tym razem z innej perspektywy.

Za radą @vizori po filmie z zeszłego tygodnia starałem się prawidłowo rozłożyć ciężar na stopach i rzeczywiście czuć wtedy lepszą stabilność i lepsze trzymanie kolan. Dodatkowo, żeby się tak mocno nie pochylać do przodu przy wstawaniu robiłem próby z wypchaniem klatki w przód i może trochę pomigło, ale wygląda na to, że nie tu leży problem. Wstyd przyznać, ale wygląda na to, że mam zbyt słabe mięśnie pleców i nóg na ten ciężar i będę musiał go trochę zredukować do czasu wzmocnienia tych partii.

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
Mahapralaja - Dzisiaj po raz już nie wiem który wrzucam film ze szlifowania techniki ...
  • 73
@PiersiowkaPelnaZiol: jedną z największych zalet ćwiczenia u siebie jest możliwość zakładania ulubionego stroju, a ja zawsze najlepiej się czułem w tym jaki widać na filmie. Może to jakaś nerwica, ale w ciuchach mnie wszystko swędzi i uwiera, nie mogę się skupić na ćwiczeniu, bo np. czuję, że spodenki źle się ułożyły
@wiera87:
1. Najważniejsza kwestia - lepiej widać błędy.
2. Większa swoboda ruchu, nic nie uwiera, nie haczy i nie wrzyna się.
3. W tym stroju sportowym mniej się pocę (nie czuć tego nieprzyjemnego klejenia się mokrej koszulki do ciała).
4. Nie trzeba robić ciągle zdjęć, żeby zobaczyć, czy jest progres, wystarczy odpalić film z treningu.
5. Nie trzeba prać co trening.
@Mahapralaja: Powiem Ci, że jak ja zaczynałem z siłownią, to bardzo szybko doszedłem do 90kg x 3, ale zrobiłem sobie kontuzję w pachwinie i musiałem odpocząć. Wróciłem potem na niskim levelu, bo gdzieś 60kg, natomiast robiłem to przykładając dużą wagę do techniki (np. żeby schodzić odpowiednio głęboko nie łamać w plecach itd.) i teraz mam max 100kg x 2 ze sporym zapasem, a gdyby nie wirus, to teraz już bym pewnie