Wpis z mikrobloga

@roon0koh ja się jedynie boje ze debile z IQ 70 co uważają że wirus to spisek mediów będą #!$%@?. Do odmrazania gospodarki nic nie mam. Sesja też mogłaby być stacjonarnie. Ale to wszystko byłoby git gdyby mieć pewność że inni zachowają Rigicz, a nie że ja będę na egzaminie siedzieć koło ułoma co pali maszty 5g i wyjechał na szybki weekend do Brazylii xD no #!$%@?.
@szynszyla2018: dokładnie, a rząd pierdzieli coś o dystansie społecznym. Przecież tego ludzie nie będą pilnować. Zbierze się gdzieś tłum gdzien ie będzie odpowiednich odległości to ludzie nie założą maseczek. Znowu też zacznie się kaszlenie na ludzi. Tak to przynajmniej debile i buraki mieli gęby maseczkami pozasłaniane bo ludzi przerasta zasłanianie ust podczas kaszlu. Nawet wczoraj mijałem parkę chamów, wolnomyślicieli, co ma nagle problem z oddychaniem i dlatego nie nosiła zapewne maseczek
@HonyszkeKojok niby tak ale #!$%@? nie do końca. Zamknęliśmy gospodarkę i lasy wtedy kiedy liczba zachorowań gwałtownie wzrastała. Zaczęliśmy od kilku przypadków dziennie skończyliśmy na stabilnym 300 dziennie. Zakażenia poziome to takie których nie można zidentyfikować. Tych już Podobno w Polsce nie ma.
To jednak jest różnica. Obawiam się że tak zwani troglodyci od weekendu będą już stać za plecami innych osób i ogólnie będą twierdzić że przecież już nie ma epidemii
W sumie wszędzie wygaszone prócz Śląska,


@pazn: Znowu te #!$%@?. Nie rozumiecie, że u nas robili badania przesiewowo, dlatego mamy wzrost? Obojętnie gdzie zrobiliby takie badania wszystkim to nagle byś miał wzrost. W jakiejś fabryce mebli zrobili 1000 testów to 300 miało pozytyw.
@roon0koh:

no ale z drugiej strony co bys chcial zebysmy siedzieli na dupsku w nieskonczonosc i dostawali niewiadomo ile hajsu od panstwa? xD

szczerze mowiac to nie siedze w tym temacie i nie wiem jak sie walczy z wirusem xD co mieliby zrobic?


Polskie władze zrobiły bardzo dobry ruch wprowadzają lockdown bardzo szybko w stosunku do tego jak zareagowały inne europejskie kraje, ale potem niestety wszystko #!$%@?:

- PiS cisnął na
@HonyszkeKojok OMG, ileż jeszcze takich pierdów wyprodukujecie. To jest nowa sytuacja dla większości świata, więc wszyscy poruszają się trochę po omacku. U nas zdecydowano się na mocniejsze działania na początku w obawie, że cały nasz kraj, w tym służba zdrowia, się zesra, kiedy epidemia naprawdę eksploduje. Teraz uznano, że - mimo iż zupełnie nie zdusiliśmy wirusa - to da się to jako tako kontrolować i normalnie funkcjonować. Można się zastanawiać, czy czegoś
@HonyszkeKojok: wtedy sie baliśmy bo nie wiedzieliśmy ocb a teraz zdaliśmy sobie sprawę, że to chj nie problem i że zarażają się tylko w szpitalach, policji, strażnicy i wszyscy którzy mają z nimi kontakt.
@premo: a gdzie ja napisałem mordko, że jestem przeciwko lockdownowi? Jestem jak najbardziej za, ale konsekwentnie, jak jest #!$%@? to jest #!$%@?, a nie mówimy że już jest dobrze bo się pod dupą pali przed wyborami

@ediz4 naczelny PiSowski troll wykopu będzie mi wytykał brak myślenia. gimme a break.