Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Bo chcą sprawdzić czy będziesz im te dawne laski przypominać. Część facetów podświadomie szuka kobiety w "stylu" matki a ci, którym matka się niejednoznacznie kojarzy szukają podświadomie kobiet w stylu byłej.
@Vermeerrr: widocznie trafiasz na takich którzy chcą abyś była dla nich plastrem po ex, którzy dopiero co zakończyli związek, kompletnie nie są gotowi na nowy itd. Część może być w ogóle jeszcze w szoku, część NATYCHMIAST potrzebować tej bliskości co mięli z eks gdzie nie wyobrażają sobie życia samemu itp..przypadków można mnożyć.

W każdym razie jasnym jest że nowy związek można zbudować dopiero kiedy stary ma się przerobiony w głowie i
@AnonimoweLwiatko: Też prawda, ale to z reguły jak się człowiek poznaje dalej i rozwija jakąś relację. Siłą rzeczy takie tematy się wałkuje, czy dowiedzieć się jak będzie opowiadać o kimś, jakie wnioski z tego płynął, co to nam może powiedzieć o kimś.

A opka tutaj mówi o pierwszym spotkaniu.. i użyła stwierdzenia ciągle.. czyli tak jakby jeden temat co sugeruje to co napisałem wyżej.
Jak kogoś coś boli, to może o
@Vermeerrr: hihi nie gadam o ex bo ich nie mam.
Ale różowe z którymi się umawiam uwielbiają opowiadać o swoich przygodach z toksynami, jak była pobita, jak były wisi jej hajs, jak były był maminsynkiem, jak były nie zaspokajał jej potrzeb. Każda mi kilka takich historii na koncie.
A najlepsze w tym jest to, że one wchodzą z takimi chłopami w poważne relacje, mieszkają z nimi trzy lata i dopiero się