Wpis z mikrobloga

Tradycja jak zawsze dochowana. Właśnie wbijam swój 14 000 wpis na wykopie. Dlatego wkońcu szczęśliwy mogę was zawołać wszystkich jak należy.
Dość szybko wbijam tysiące ostatnim czasy. Mam nadzieje że to co tworze - memy, czy wpisy wam się podobają
Moja wiocha jest smutna, żałosna i wstyd o niej mówić, ale właśnie że wy przez ten moment w niej jesteście - gdy czytacie moje słowa, żale i lamenty - wtedy jest niczym Rzym.
Oczywiście metaforycznie z tym Rzymem xD ale wiecie jak jest, dzięki wam nie czuje się w niej samotnie
Przy okazji chcę podziękować co niektórym że w ostatnim czasie zaobserwowali mój profil - i nie, nie chodzi mi o jakiś fejm.
Poprostu miły gest.
I też nie tylko udzielam się na #przegryw a ostatnio dużo trzaskam na innych, więc jak ktoś lubi zwyczajnie to co ja piszę ze swojej klawiatury - to warto mnie obserwować, bo nic nie ucieknie.
Fajne dupeczki wrzucam, robie przeróbki na patostreamy, komentuje hasztag TVPIS o 19;30 zdając relacje na żywo z innymi fajnymi ludżmi, i wiele innych - no ciężko to wszystko wcisnąć w klamrę.
Nieważne z tym. Najważniejsze że jesteście, szkoda że już nie wszyscy ale pamiętamy o nich.
Dużo się zmieni, będzie ode mnie niedługo coś naprawdę nowego, zaskoczę - nie tylko was
chyba sam siebie spróbuje. Wytargać z tej rutyny i stagnacji, zarzucić na siebie pewne pomysły i konsekwentnie je wypełniać

Lato wakacje zbliżają się niemiłosiernie, mam nadzieje że spędzimy je wszyscy razem tutaj xD nie no żartuję, jak macie inne alternatywy to korzystajcie, ale ja tu cały czas będę, nigdzie nie uciekam
i tak może będzie fajnie, bo już nie sam ale z wami! ;)
@iMarek22 @scotieb @LVLV @pavlovs_dog @jurek-xd @Gandern
@Lajfisbjutiful @BilobateLake @Vojciechowski @Przychlast @paranza @zielony_nowicjusz88
@Rebmobanu @spasiony_szczur @Sebtaa @saltypretzel @hrabonrzcz @Mors_mihi_lucrum
@DariuszGnatowski @CzerstwaBulka @smsmasher @Jell-o @Obi-lan_Kretyni @DoktorNauk @AnimusAeger999 @mistrzostwoprzegrywu
@michau507 @ZdejmijTenAbazur @nogodpleaseno @rider3031 @Ezev @GreatestLoser
@fladrabiznesu @Gaidemski @Prevetto @Ramzi96M @achaseek @arek4444 @Qbi96 @pierd_bozy @Gringo44
@H0nney @pestis @RaperZeWsi @DzikiWonsZwKapeluszu @KontrastWykop
@bialy_rycerz_pokoju @kamil150794 @SlodkiSarmata @PoczciwyChlop @achaseek @Positano1 @HBVST
@Neandertalis @Uokboy @uncomfortably_numb @NiebieskiGroszek @CulturalEnrichmentIsNotNice
@ledwo_zipie @Insam27 @Dobrohoczy @Niski_Manlet @423frewq4f23 @DizzyEgg @mazx @Clixu @CancerLight
@Trzpiot @przeor22 @DIO_ @spierredolada @NiebieskiGroszek @Hollaholla @guex
@Cybek-Marian @Sierzant_Stuleja @djavulen @Another_One @paw4da @zycietokuj @mieszkamzmamusia
@BigSmoke01 @spermiagen @regal20 @SmutnyKot @NzeroZeroB @nieplodnyprzegryw @XkemotX @sad_pepe
@DziewczynaChaos @Deerida @Ehhhhhhh @jajecznicaZ5Jaj @om9k @Sinti @exastronaut @Diels_Alder
@Rzewliwy_wykolejeniec @GreatestLoser @Austriacki_akwarelista
@kompanko @Kondzio11121555 @Agaress @Piottix @PozytywnyWariat @Oli_Wier
@anonanonimowy321 @Anty_bialorycerzyk @LRF1000W @Umeraczyk @Nigrum @Baleburg @Mystoo
@michau507 @Zielonka696969 @shymon-kardash @Gryfindor213 @Greenvidia @pin_asinum @Dawid96 @Sadder_Pepe @EgzeQTroll @Minister_Vulva @ramzes8811 @Blackpill_RAW
@XX48Fb @elf_pszeniczny @karo_lka @niepanimaju @TouchMyTralala @Student_AWAS @polskipolaczek
@piotr-roladynski @AlojzyKoniowal @CZARNYCZAREK @maminternetnapegasusie @la_brehm @dobrepicko
@Paula_Pi @zabkakapka @Ascor_ @Shakyor @Spartaczony @musztarda_francuska @Pepos_Autismos @Profanumopus
@Piwniczny_haker @jaxor @mieczyslaw-waclaw-panasonic @CarPaintSprayer @LDAR @SlodkiSarmata
@Eattrashdiefast
@hansschrodinger @Zivaincel @Fanatyk_Wedkarstwa @patoologiaa
Mescuda - Tradycja jak zawsze dochowana. Właśnie wbijam swój 14 000 wpis na wykopie. ...

źródło: comment_1589310675ajBtF3r3urHv250hg8mchK.jpg

Pobierz
  • 36