Wpis z mikrobloga

#programowanie #informatyka #C++ #java #python #asembler

Witam. Chciałbym od Was dowiedzieć się, który język programowania będzie przyjazny na początek nauki programowania oraz w jakim środowisku oraz dlaczego?

Chciałbym aby programy napisane w nim działały na linuxie jak i na windowsie. Z góry dziękuje i przepraszam bo wiem, że takich dyskusji było multum.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uszatyy: Tak, o ile nie będzie to praca przy komputerze bo inaczej stwierdzą, że nie będę pracował tylko maniaczył na mirko. Nie no, tak prawdę mówiąc to przeglądam te oferty i albo specjaliści w IT czyli coś o czym nie mam pojęcia, albo specjaliści z innych branż albo Call Center. Poważnie zastanawiam się czy nie olać tego wszystkiego i nie zaryzykować z jakimś biurem pośredniczym na wyjazd za granicę.
  • Odpowiedz
@Uszatyy: Doświadczenia brak bo dopiero szkoła skończona. Polska jak Polska, może i kraj fajny ale wolałbym chyba mieszkać w innym, szczególnie w takim gdzie zima nie trwa 6 miesięcy :p. Szwajcaria? Czyżby chodziło o zarobki czy jakiś inny powód? Bo już któryś raz spotykam się, że programiści tam celują.
  • Odpowiedz