Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wynajem #sprzedaz #wroclaw #warszawa #krakow #gdansk

Siemanko mireczki, wołam wszystkich plusujących mój poprzedni post odnośnie cen najmu nieruchomości we Wrocku. Dzisiaj wrzuciłem wszystkie dane, które zbierałem od około 20 marca klik. Znajdziecie tam też dane z początku marca, wynika to z tego że na początku pobrałem wszystkie ogłoszenia, czyli nawet te starsze. Jest ich odpowiednio mniej, bo pewnie część została usunięta/wygasła. Łącznie na chwilę obecną mam ponad 62k ogłoszeń.

Do skryptu dorzuciłem działki i domy, dane wrzucę gdzieś za 2-3 tygodnie.

Zaplusuj ten wpis jeżeli chcesz być wołany do kolejnego update'u.

@systemluster @Arogancky @Yogi_ @CarpetKnight97 @Alasthor @JosePepe @amisobad @filip-zaluski @tler @Xvrr @Jonn @SzitpostForReal @mookie @izud @filur @Nightwalker @ejty2 @no_doctor_needed @Porut @waliguralesko25 @Tutturuu @igorr1 @robko @samot @groniu @skarbie @lena_malena @trevoz @royalimysz @BaltasarGracian @rozmik @ZPoetaZ @porannakawa @kzrr @Piz-dur @nivenerr @dopeboiYSL @dekadento @wojteksrz @zachcianka @Migfirefox @tolstyy00 @Chicane @Greenwich @rybak_fischermann @aLi1337 @CzarnyOwiec @sokool @tgb @yebiedienko @Hayabussa @Mireczka_KATO @Isanell @rosomak94 @boruvva @dom44n @grzyboo @ekstrakt @ArnoldZboczek @S0P0T @Tapirro @DumnyPomidor @Cue_Cue @Simple123 @Skinek1987 @kombajnmarkibizon @TOM3K88 @Abstrakt @pawelkowy @blisko_kebab @mojemirabelki @darayavahus @tonamini @Multikonto3210 @zwolejo @arkeraymor @zawodowi3c @co_to_za_zycie @spajcker @Marczeslaw @Zlocisty159 @koolerowsky @oguras @loginnigol @mk_j @LotnyJerry @PoteznyMagWody @bojar @taki_lary @Ferdynand_Lipski @Sudoku589 @bequem @Obrazoburca @imateapot @Piogor @spaedesz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

które liczby się nie zgadzają?


@miszczu_blady: jak interpretować te liczby odnośnie liczby mieszkań, to są WSZYSTKIE ogłoszenia czy tylko NOWE?

Chodzi o to, że np. na dzień dzisiejszy na rynku wtórnym we Wrocławiu w serwisie otodom jest ponad 4 tysiące ogłoszeń, a Twój skrypt mówi że jest ich raptem niecałe sto. Czy on zlicza tylko nowo dodane ogłoszenia i pokazuje trend ile obiektów zostało dodanych czy sumuje wszystkie łącznie ze
  • Odpowiedz
@miszczu_blady: a to dużo wyjaśnia, dzięki. Problem jaki widzę, polega na tym, że duże agencje deweloperów wrzucają batchowo ogłoszenia, tzn. potrafią np. w ciągu jednego dnia dodać 200-300 ogłoszeń.
  • Odpowiedz