Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 3 tygodnie od zakupu podrobionej suwmiarki Mitutoyo z "magazynu allegro" - sprzedawanej jako oryginał oraz w cenie zbliżonej do oryginału.

Oferta jak wisiała tak wisi mimo zgłoszenia tego bezpośrednio w allegro (wraz z dowodami) oraz opisania sprawy tutaj.

Pamiętajcie wykopki:

sprzedaż produktów podrobionych jest zabroniona. Jeśli któraś z ofert budzi Twoje wątpliwości — zgłoś ją


* I tak c---a z tym zrobimy XD

#allegro #januszebiznesu #gorzkiezale #afera #januszeallegro #mitutoyo #druk3d #majsterkowanie
Kryspin013 - Minęły prawie 3 tygodnie od zakupu podrobionej suwmiarki Mitutoyo z "mag...

źródło: Screenshot 2024-08-23 at 06-39-52 Ej @allegro_pl ale jako kupuję sobie suwmiarkę Mitutoyo oznaczoną jak... (@Kryspin013) Wykop.pl

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013 moze jakis januszex kupil, zrobil zwrot, zrobil podmianke, w srodek wsadzil podrobe - pracownik magazynu sie nie zorientowal i trafila w ponownej sprzedazy do ciebie xd

ludzie na kazdym kroku teraz robia w wuja
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tak jak kolega @MickM napisał, wal do producenta - oni mają prawników i szczerą chęć u------a takich cwaniaków bo psuje im to i sprzedaż i markę, z nimi Allego sobie tak nie pogra jak ze zwykłym szaraczkiem od których mają tysiące zgłoszeń dziennie. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Kryspin013: na allegro został już tylko januszowy resell z AliExpress kiedy paczki z ali ida najczęściej 3 dni bez żadnych komplikacji w niższej cenie. Myśleli że przycwaniakuja i mają monopol po tym jak wygrali z ebayem ale Amazon (przy calej mojej antypatii) zmiata ich z planszy jakością usług.
  • Odpowiedz
Dowód, że to nie żaden błąd czy przypadek bo nie tylko ja się naciąłem:


@Kryspin013: a ich ocenki łatwo widoczne pod produktem już na tip top. Łączenie produktów to największy rak Allegro jaki zrobili i ten system ocen. Żeby wejść w ocenę sprzedawcy trzeba się na szukać. Podłączysz się pod produkt ori i c--j.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: na temu zamówiłem zajebistą mocną lampkę do roweru, tylko podczas montażu za bardzo d-------m i ten uchwyt z gównolitu pękł... napisałem do pana chińczyka i w transporcie nowa kolejna lampka za free więc zaoszczędzone 80zł na lampkę dla żony, kupie dwa aluminiowe uchwyty

a na alledrogo jak widać...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no ale to nie jest od allegro tylko z "magazynu allegro" sprzedawcą jest ten Unitedshops-aof. Oni wysłali towar na magazyn allegro i dzięki temu jest szybciej wysyłany do klienta.

Reklamacje zgłaszaj, żądaj zwrotu kasy. Na przyszłość zamawiaj tylko od dużych polskich sklepów z historią, a najlepiej oficjalnych dystrybutorów marki
  • Odpowiedz