Wpis z mikrobloga

@m0rgi: Z całą pewnością szerzenie niesprawdzonych informacji przez plotki jest szkodliwe. Jeżeli znałeś ten link to trzeba było go dodać do tamtej wiadomości. Ludzie nie czytają całych wątków, mój komentarz im umknie.
@Maciasgru: w poprzednim wpisie jest około 800 komentarzy a nie mam pojęcia jak zrobić aby tylko Twoje odpowiedzi zobaczyc (może ktoś podpowie), i ciężko mi znależć odpowiedz na pytanie czy Ty już napisałeś w którym oddziale banku pracujesz ? Pisałeś że miałeś kontakt z ponad setką osób to chyba kazdy chciałby o tym sie dowiedzieć tzn czy ktoś był w ostatnich dniach tym oddziale czy nie ? Nie wiem czemu o
@kuncfot no chodziło mi o mycie rączek i takie tam. Ja pracuję w firmie na ponad 400 pracowników. Nie ma klientów u nas obecnie, ale przecież są ci wszyscy pracownicy. Dlatego to mnie rusza. Bo co z tego, że wołam windę łokciem i myję ręce, skoro przebywam z tyloma osobami. No nic to. Pewnie trzeba będzie grzecznie odchorować swoje i tyle.
@Maciasgru: cześć, czy mógłbyś odpowiedzieć na pytanie czy jednym z objawów jest "gula" w gardle, z trudnościami w połykaniu i z trudnością "produkcji" śliny tak jakbyś chciał językiem podnosząc do góry chciał więcej wyprodukować, tak jak przy chrząknięciu?
Jednym z nich jest to by wziąć oddech i wstrzymać powietrze w płucach przez 10s. Jak uda się to wykonać bez próby kaszlu to możliwe, że nie mamy tego wirusa.


@Maciasgru: to jest test na zwłóknienie płuc, jedno z zadkich powikłań po wirusie, ale jak już wystąpi to idziesz pod respirator (zwłaszcza jak pozno wykryte, a ten test pozwala wykryć to jak jeszcze nie jest za późno)