Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz
źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg
  • 295
@Thachi: albo będzie ogromnym rozczarowaniem bo wyobrazaliscie sobie kogoś innego :) ja zawsze umawiałam się od razu i nie traciłam czasu na kogoś kto brzmiał spoko przez aplikacje a na żywo był nudny. Dla mnie udana pierwsza randka to kilka godzin rozmowy na żywo a nie gapienie się w telefon :)
jakim trzeba być ludzkim śmieciem żeby cieszyć się że miesci się w czyimś wyimaginowanym wymaganiu z dupy XDD


@OddajButa123: taki obraz tych #!$%@?ów, których świat się wokół cipy (wartej notabene kilka banknotów XD) kręci.

Normalni faceci na tinderze nie maja żadnego problemu z umówieniem się na randkę


@Roza94: dziwnie piszesz słowo "przystojni"

postarać i zdobywać


@Roza94: nie ma czegoś takiego. Albo ktoś się podoba i zarucha albo jest nieatrakcyjny
@TestoDepot: a gdzie ja twierdze, ze atrakcyjność nie ma znaczenia? Oczywiście, ze ma, kto by chciał partnera który nas nie pociąga? Tylko, ze atrakcyjność jest bardzo względna bo każdy ma inny gust i ktoś atrakcyjny dla jednej osoby będzie nieatrakcyjny dla drugiej :)
@Roza94: To jest iluzja wyboru. To coś w rodzaju bogatego asortymentu w sklepie, gdzie i tak bez względu na końcu wybiera się produkt w najładniejszym opakowaniu. Skąd przecież można po kilku zdaniach/spotkaniach ocenić zachowanie kogoś w przeciągu lat?
Faceci nawet takiej iluzji nie mają, bo na wstępie wymaga się od nich odstawienia pajacerki by w ogóle inicjacja rozmowy zakończyła się pomyślnie. Napieprzanie elaboratami i uczestniczenie w wyścigu z innymi o mistyczną
@programista1992: szczerze to mam kolezanke, która zawsze gustowała w takowych ale sama jest na takim samym poziomie wykładowym jak i oni. Nikt tu nie mówi o skrajnościach bo żeby lubić nadwagę u kobiet czy mężczyzn to trzeba być fetyszystą :) zadbanie o siebie nikomu nie zaszkodziło, cofnięta szczeka nadaje się tez do leczenia a zakolak jest ślepy, ze nie chodził do kliniki zdrowych włosów jak mu się zaczęła głowa przerzedzac? Kobieta
@Hohenheim: ja tam wiedziałam po pierwszej minucie, ze to ten :) to się po prostu czuje, wszyscy moi znajomi mówią to samo, od razu wiedzieli, ze to będzie ich przyszła żona/mąż. Jak narazie wszyscy żyją zgodnie wiec działa :) oczywiście nie można przewidzieć co będzie w odległej przyszłości ale tego nikt nie wie :)
Tylko, ze atrakcyjność jest bardzo względna bo każdy ma inny gust i ktoś atrakcyjny dla jednej osoby będzie nieatrakcyjny dla drugiej


@Roza94: w przypadku mężczyzn się zgodzę. Faceci potrafią lubić małe, duże, grube, chude i jeszcze różne inne. Choć oczywiście są pewne uniwersalne cechy uznawane prawie zawsze za atrakcyjne.
U kobiet z kolei mam wrażenie, że jest sztampowy gust, pompowany przez hollywood i ogólnie przemysł, social media i ten "gust" to
@programista1992: takie które maja 150 cm i mniej maja takich facetow i są zadowolone :) i znam takich dosyć sporo :) i czemu ktoś ma być fanka? Fanem czegos co z założenia jest nieatrakcyjna cecha? Nie każdy jest 10/10 i nie każdy musi mieć wszystko idealne.
@TestoDepot: ja powiem tak ja zawsze lubiłam typ skandynaw, moja koleżanka przypakowanych misiow, inna typowych informatyków a jeszcze inna wytatuowane całe twarze i pełne kolczyków. Żadna z nas by nie uznała, ze facet z którym spotyka się koleżanka jest atrakcyjny ;)
Tylko, ze atrakcyjność jest bardzo względna bo każdy ma inny gust i ktoś atrakcyjny dla jednej osoby będzie nieatrakcyjny dla drugiej :


@Roza94: Tylko że atrakcyjność jest jednak uniwersalna w oczach kobiet, pożądane są pewne cechy w urodzie faceta, najczęściej bardzo schematyczne(symetria twarzy, odpowiedni wzrost, odpowiedni kształt żuchwy). Niewielu kobietom podobają się osobnicy spoza przyjętego już kanonu męskiego piękna.
@Roza94: Wiesz, nawet jak jakaś kobieta by pasowała do mnie (czyli nie byłaby księżniczką m.in) to i tak ja nie pasowałbym do niej bo nie jestem przystojny i jestem niski, więc tym bardziej nie robię sobie nadziei że kiedyś stracę prawictwo