Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz
źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg
  • 295
@Thachi: Mój mąż uznał ze jestem warta, żeby mnie zdobywać :) jeśli uważasz, ze kobieta nie jest warta tego to niestety nigdy nie spotkałeś kogoś dla siebie. A ja powtarzam co Twoja mama na to, ze nie trzeba było jej zdobywać? Jakos się migasz od odpowiedzi.
@Roza94: A #!$%@? mnie obchodzi zdanie mojej mamy? Kobiety przyjmują takie stanowisko bo wygodniej jest być zdobywaną niż samemu zdobywać. Ale skoro ty uznajesz, że jesteś wartością samą w sobie, a facet jest męski dopiero jak się poniża i pajacuje przed księżniczką to mnie nawet już nie interesuje dalsza dyskusja z tobą, bo masz poglądy ze średniowiecza
@Roza94:

nie, po prostu nigdy nie lubiłam bezjajecznych facetow :) facet, który nie zdobywa kobiety to zwykła cipka a nie mężczyzna :) ale

Może kiedyś wykopki do tego dorośniecie.

A ja nie lubię roszczeniowych szonów, które wyżej srają niż dupę mają. Doskonale się kwalifikujesz.

Dlaczego gurwa wykop dla różowych nie przeprowadza testu na iq przed rejestracją? Odpadłabyś na pierwszym etapie.
@Thachi: pajacuje? Czy Ty zes się czegos nacpal? We flircie i zaczęciu rozmowy nie ma nic z pajacowania i poniżania się. A jak Cię nie obchodzi zdanie swojej mamy to już wiemy skąd masz takie dziwne wzorce. Wyniosłeś je z domu rodzinnego, przykre, ze nie miałeś przykładu ojca, który całe życie zdobywa mamę, a mama całe życie chce dac mu to co najlepsze. Tak wyglada zdrowy związek.
@Hohenheim: a gdzie ja napisałam, ze kobieta ma nic nie robić? Jesteście tak zaślepieni nienawiścią do kobiet, ze nie rozumiecie co się do was mówi :) jak zadajecie się z dorosła i już ugruntowana kobieta to jest wszystko 50:50, ja jedynie pisałam o zaczęciu konwersacji ;)
@Hohenheim: Ciekawe co ona wnosi by ją zdobywać. Zauwazyłeś, że ona robi z płci damskiej wartość samą w sobie? Uznaje nas z automatu za niewartościowych, bo nie chcą nas kobiety. Tak jakby to te puste kobiety wyznaczały który facet jest wartościowy bo dają swoją łaske że się interesują jednym czy drugim frajerem i dopiero taki facet może nazwac się mężczyzną z JAJAMI XD