Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
B.....W - PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Pre...

źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
@Dzien_dobry_bardzo: z obcymi kobietami xD dorośli ludzie dziecko chodzą do pracy :) największe glupki to właśnie ci uzalajacy się nad sobą :) ja powiem tak na zakończenie tej rozmowy to, ze żadna kobieta was nie chce mówi za siebie :) więcej nie trzeba tu dodawać.
  • Odpowiedz
@Thachi: @Roza94: jak dla mnie wasz dialog jest bez sensu. Do mnie bardzo często różowe piszą bo nie mam czasu na przeglądanie profilów, musi mi się wybitnie nudzić żebym to robił.
Dodatkowo wspomnę, że w dużej części babki lubią być zdobywane, można flirtować i wkładać tyle samo, niezależnie kto pierwszy napisze. Ja przy swoim braku czasu znajduje ciekawe osóbki, które pierwsze piszą, a na moją męskość nie narzekają
  • Odpowiedz
chłopcom a nie facetom, faceci lubia seksowne i swiadome siebie kobiety a nie dzieci :)


@Roza94: A ty co, oceniasz kto jest chłopcem, a kto facetem, na podstawie tego, czy podoba mu się "dziecięcy" wygląd u kobiety? Wtf?
  • Odpowiedz