Wpis z mikrobloga

PLAN TO ERADICATE THE SPERMERS (plan wytępienia spermiarzy)

Część 1. Preludium do wyzbycia się godności.

Pierwsze oficjalne screeny rozmów. To taka rozgrzewka. Truchcik o poranku. Przedsmak tandetnych tekstów na podryw, pisania ściany tekstu gdy nie odpisuję oraz cieszenia się z tego, że udało się zmieścić w limicie wzrostu księżniczki. W opisie dałem -cyt. "Możesz napisać, jeśli masz powyżej 185 cm". Spermożercy są szczęśliwi, że sprostali wymaganiom i mogą dostąpić zaszczytu napisania wiadomości. Niektórzy wręcz przepraszają za swoje istnienie. W przyszłości będę bardziej chamski XD
Cierpliwości. Z każdą kolejną częścią poziom żenady będzie rósł. To była tylko przystawka, by narobić Wam smaka ( ͜͡ʖ ͡€)

#przegryw #tinder #blackpill #blackpillraw #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #tfwnogf #incel #p0lka #spermiarzalert #spermiarz
Pobierz
źródło: comment_1582923058PCFEh1wYjI11US6zrLSAUO.jpg
  • 295
@Roza94: Jeszcze*

Intuicja to nie magiczne "coś" o cudownej mocy oceny ludzi. Ją samą kształtuje życiorys, doświadczenia, przekonania, a nawet poglądy polityczne. To po prostu ekspresowe narzędzie do oceny ludzi w oparciu o pierwsze wrażenie.

To tak jak powiedzieć, że microsoft zbudował sukces na swojej intuicji, a tak naprawdę mieli #!$%@? farta xD
@Hohenheim: spoko jesteśmy zgranym małżeństwem :) próbujesz mi wmówić teraz, ze dobre dogadywanie się ze sobą jesy iluzja? :D jedno to intuicja a drugie to, ze obie osoby za nią poszły i starały się aby wyszło :) oczywiście kwestia szczęścia tez jest duża, bo trafienie na odpowiednia osobę jest jak loteria. Można przerobić mnóstwo pierwszych randek i nie czuć żadnej chemii do tych osób.
@Roza94: Zacytuj moją wypowiedź, że dogadywanie się określiłem iluzją. Chodziło mi o "szeroki" wybór kobiet na rynku facetów, gdzie tak naprawdę dalej kupują kota w worku znając tylko umaszczenie.

Jeszcze na początku dyskusji pisałaś o zabieganiu mężczyzny o kobietę, to kłóci się z twoją obecną narracją.
nie szukalabym na portalach takich jak tinder


@Roza94: w ogóle tinder to przecież z reguły aplikacja do szybkiego seksu, także imho szukanie tam kogoś na poważnie to raczej tak średnio.
Z kolei trzeba pamiętać, że na tinderze siedzą te same osoby co w rzeczywistości, nie jacyś kosmici i takie też wymagania jak na tinderze te osoby będą mieć - niezależnie gdzie się tę osobę pozna.
@Hohenheim: Twoje jeszcze* byłoby takim cytatem :)
Nic się nie kłoci ja lubię tradycyjny podział w związku Tak jak już pisałam mężczyzna kobietę zdobywa a kobieta daje mu wszystko co może najlepsze :) to jest obopólny wysiłek, bez wzajemnej pracy nad związkiem nic dobrego nie wyniknie na dłuższa metę :)
@TestoDepot: z tym stwierdzeniem co do szybkiego seksu to szczerze spotykam się tylko w Polsce. Na świecie to głównie aplikacja randkowa i coś przez co poznaje się obecnie wiele par. Sama byłam na wielu ślubach ludzi, którzy się poznali na tinderze, zreszta co tu dużo mówić sama taki wzięłam
@Roza94:

a kobieta daje mu wszystko co może najlepsze :)


Chodzi o tzipę i czasem przesoloną zupę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Największe umysły popełniały błędy na wskutek zaufaniu intuicji, a ty nie jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu by sądzić, że ciebie to ominie.

10, 20 razy może będzie okay (kwestia szczęścia), ale za następnym już zupełnie na odwrót. Zapewne jesteś młoda i naiwna, więc świadomość błędów poznawczych jest
@Abaddon_Profanator: myśle, ze każdy zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą bardziej o siebie zadbać i stać się bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Nie ma czegos takiego, ze ktoś jest odrzucająco nieatrakcyjny, jak o siebie zadba to kobiety bardzo to doceniają.
@Hohenheim: nie jestem młoda :) chodzi o wsparcie o kompromisy o rodzine, o poświęcenie bo zawsze jedna osoba musi być bardziej obecna w domu jak ma się już dziecko. Po prostu chcesz, żeby druga osoba była szczęśliwa
Nie ma czegos takiego, ze ktoś jest odrzucająco nieatrakcyjny, jak o siebie zadba to kobiety bardzo to doceniają.


@Roza94: ty jestes slepa czy co? Jest mnostwo facetow wybitnie nieatrakcyjnych i zadne zadbanie nie pomoze. Te zadbanie jest czesta bzdura powtarzana przez normikow, ktorzy sa oderwani od rzeczywistosci. A kobiety nie doceniaja wysilku, nawet tym pogardzaja. Wola ludzi ktorym wszystko przychodzi naturalnie.