Wpis z mikrobloga

Uszkodzone biodro - jechać na SOR?
Boli mnie, nie mogę się schylać, nie mogę kucać, z chodzeniem też nie jest za ciekawie, z siadaniem są problemy. Chciałabym już teraz wiedzieć czy z nim jest wszystko ok (prześwietlenie czy coś) i ew. dostać maści/leki/zalecenia bo chcę jutro do pracy pójść.

Jest sens jechać z tym na SOR? Najbliżej mam do bielańskiego #bielany #warszawa ale nie sądzę by mój stan był zagrożeniem życia. Gdzie jeszcze mogę z tym pójść?

#pytanie #medycyna #zdrowie #pytaniedoeksperta
  • 80
@Hannahalla: Na Bielanach jest burdel, więc odradzam. Może spróbuj wezwać lekarza z NPL. Mnie ostatnio złożyła rwa kulszowa i nie byłem w stanie się ruszyć - ani wstać, ani usiąść. Na szczęście przyjechał lekarz z NPL, dał zastrzyki, wypisał skierowania i byłem w stanie po kilku dniach funkcjonować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hannahalla: w Carolina Medical Center masz dyżur ortopedyczny 24/7, jak masz pakiet w lux medzie to masz w cenie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, jeśli nie masz to można i z ulicy za hajs, ale wtedy pewnie nieźle zabulisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chyba jedna z randek w końcu wypaliła. Gratulacje. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze Życia i nowych opon raz w roku na NFZ.
@Hannahalla Nie słuchaj sie #!$%@? tych debili wyżej. To może być pęknięta głowa kości udowej lub panewki wymagająca odciążenia i zespolenia. Jak to olejesz to kość będzie sie bardziej rozwarstwiać i może skutkować poważnymi problemami, nawet prowadzić do koksartrozy i endoprotezy. Przerabiałem to. Maszeruj na RTG, urazów biodra nigdy się nie olewa.