Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 885
Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed wejściem do #komunikacjamiejska i obowiązkowo wydech do środka, żeby każdy poczuł ten smród. Już nie będę nawet wspominał o tym, że papieros ląduje oczywiście na chodniku, bo do kosza jest całe 10 metrów. Za daleko.

No i zawsze bawi widok zachłannego wciągania dymu do płuc przy wjeździe na przystanek, jakby od tego zależało życie palacza xD

A po 20 minutach jazdy trzeba już włożyć fajka w gębę i odpalić od razu po wyjściu z #autobusy xD

To jest żałosne i przykre jednocześnie.
#dziendobry #pracbaza #bialystok #oswiadczenie
sultanomariano - Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed ...

źródło: comment_1582261033SJt9Id6Hk74hKiGgLuKaxy.jpg

Pobierz
  • 103
Smród papierosów jest gorszy od żula.


@push3k-pro: To chyba nigdy nie poczułeś prawdziwego zapachu menela, papierosy przy nich to perfumy. Po Szczecinie chodzi taki typek z rozkładającą(chyba) się nogą. Kostkę ma wielkości piłki. Latem sobie siada na przystanku, zdejmuje opatrunki i zrywa złuszczającą się skórę. A jak wejdzie do tramwaju to #!$%@? padliną i menelem
@sultanomariano: jak tak rzuci, to zawsze się grzecznie pytam czy daleko miał do śmietnika. Ale te bydlęta nic nie rozumieją, nigdy mi się nie zdarzyło, by ktoś podniósł i wyrzucił tam, gdzie trzeba. Nawet już nie chodzi mi że przy wsiadaniu. Czasem rzucają po prostu pod nogi, stojąc 3 metry od śmietnika. Najgorsze bydło, gdzie stoi tam nasra. A przy tym mam nawet wrażenie, że robi to bezrefleksyjnie, po prostu palacze