Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 885
Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed wejściem do #komunikacjamiejska i obowiązkowo wydech do środka, żeby każdy poczuł ten smród. Już nie będę nawet wspominał o tym, że papieros ląduje oczywiście na chodniku, bo do kosza jest całe 10 metrów. Za daleko.

No i zawsze bawi widok zachłannego wciągania dymu do płuc przy wjeździe na przystanek, jakby od tego zależało życie palacza xD

A po 20 minutach jazdy trzeba już włożyć fajka w gębę i odpalić od razu po wyjściu z #autobusy xD

To jest żałosne i przykre jednocześnie.
#dziendobry #pracbaza #bialystok #oswiadczenie
sultanomariano - Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed ...

źródło: comment_1582261033SJt9Id6Hk74hKiGgLuKaxy.jpg

Pobierz
  • 103
zbędne są ofiary z dziewic: spóźnia się się autobus, odpalasz papierosa i w chwili kiedy się zaciągasz, #!$%@? wyjeżdża zza najbliższego rogu i podjeżdża na twój przystanek


@mozgogrdyczka: myślałaś kiedyś o tym, że autobus częściej zdarza się po czasie niż przed czasem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@buczubuczu: to man lions city, a21. Nie widać za bardzo tego zużycia, chociaż miał już kilka poważniejszych napraw, w tym wymianę skrzyni biegów. Jeździ elegancko jak na swój wiek. Solarisy z takim przebiegiem to szroty, a many wykręcają już 1,3mln km niektóre i nie zapowiada się ich rychły koniec ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: to jest nieistotne i zupełnie nie ma sensu zagłębianie się w szczegóły, bo cała ta obserwacja wynika z i jest skutkiem jednego wielkiego błędu poznawczego w którym ignoruje się absolutnie wszystko poza związkiem zapalenia papierosa i przybyciem autobusu. I ja to doskonale wiem, aczkolwiek w takiej formie jest to obserwowane z punktu widzenia osoby palącej na przystanku, dlatego też pozwoliłam sobie przytoczyć taką anegdotkę. Serio. Tu nie ma logiki. Ta
@sultanomariano: Mój dziadek, to jednak mądry skurczybyk. Jak miałem z 5, 6 lat i przeszedłem do niego kiedy palił papierosa, to spytałem czy mogę spróbować.
A on na to - a masz. No to wziąłem gada i zaciągnąłem się, po chwili myślałem, że wypluję płuca. Kiedy już złapałem normalne powietrze i przestałem kaszleć, to odpowiedział mi - widzisz jakie niedobre? A ja na to - to czemu ty palisz?
- żebyś
@sultanomariano: Jeszcze lepiej jak idzie chodnikiem ze sporym tłumem, często na jego przodzie, i kurzy tak że cały syf leci na idących za takim osobnikiem. Palenie jak dla mnie to najgłupsza z rzeczy jaką robią ludzie a jeszcze często gęsto przez swoja głupotę trują innych dookoła i uważają że tak można...