Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 885
Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed wejściem do #komunikacjamiejska i obowiązkowo wydech do środka, żeby każdy poczuł ten smród. Już nie będę nawet wspominał o tym, że papieros ląduje oczywiście na chodniku, bo do kosza jest całe 10 metrów. Za daleko.

No i zawsze bawi widok zachłannego wciągania dymu do płuc przy wjeździe na przystanek, jakby od tego zależało życie palacza xD

A po 20 minutach jazdy trzeba już włożyć fajka w gębę i odpalić od razu po wyjściu z #autobusy xD

To jest żałosne i przykre jednocześnie.
#dziendobry #pracbaza #bialystok #oswiadczenie
sultanomariano - Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed ...

źródło: comment_1582261033SJt9Id6Hk74hKiGgLuKaxy.jpg

Pobierz
  • 103
@sultanomariano z perspektywy kierowcy Man lepszy, z perspektywy zaplecza to wszystkie te many bym przetopił i wywiózł, zagnity stary badziew, wszystko w kleju, szpachli, lakierze, cieknie z każdego uszczelniacza, jarzmo zacisku odkręcić to godzina roboty bo man nie potrafił normalnie kopyta zaprojektować. Same wady. Nawet oryginalny interfejs Manowski jest jednocześnie najwolniejszym na zajezdni. SO LA RIS! SO LA RIS!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katjuch: wole siedziec w korku we wlasnym aucie sluchac ulubionej muzyki, siedzac wygodnie w fotelu zamiast gniesc sie ze smierdzacymi żulami i dziadami prowasalskimi w komunikacji miejskiej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jemigrant: Solaris jest lepszy jeżeli chodzi o wygodę kierowcy, ale many lepiej trzymają się drogi i są lepsze w prowadzeniu. Hybrydowe volva jakie mamy to największe gówno, a najlepsze to są nowe mercedesy - ciche, nowoczesne, wygodne
@sultanomariano: generalizujesz, albo dobrze. Dzięki tobie już wiem, że żeby zostać prawdziwym palaczem muszę być egoistą. Zawijam wyrzucać kiepy pod siebie i wdmuchiwać kłęby dymu do miejskiej komunikacji. Teraz wiem jak żyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jemigrant: a skoro się tym zajmujesz, to może powiesz mi, dlaczego many tak często zostawiają płyn chłodniczy na mieście? Nie ma miesiąca bez tego typu awarii, a mamy tylko 8 takich wozów i z 50 Solarisów. Te ostatnie sporadycznie mają problem z rozwalonym przewodem czy czymś takim