Wpis z mikrobloga

Biden chcę byśmy się uzbroili, a nie liczyli na legendarna siłe NATO. Dobrze wie, że jeśli będzie jakaś akcja na Pacyfiku to oni nie będą w stanie właściwie pomóc, a reszta państw natowskich będzie się tak długo zbierać, że po miesiącu żubry z Puszczy Białowieskiej będziemy szukać w Poznaniu.
Na razie jest dużo obietnic, ale nic z tego nie wynika.
#wojna #rosja #usa #ukraina #heheszki
  • 20
@Ana77:
Jak dla mnie to po to ich wezwał. Tak jak Bartosiak mówi w przyszłym roku jest #!$%@? na Pacyfiku i dlatego Tusk ciśnie do Francji i Niemiec żeby się w razie co zabezpieczyć bo USA może nie być na teatrze Europejskim przez kilka lat.
@card_man:
A dał okno czasowe? Czyt jesteś następnym z tych co usłyszał wie gdzie dzwoni ale który kościół to już niekoniecznie? Ja Bartosiaka słucham od dawna i on ostrzegał o tym co się teraz dzieje juz w 2015...
  • 0
@Pradi: Bo to jest polityka. Na tej wojnie są jednak jakieś zasady. Tak samo można zapytać dlaczego Putin nie kazał zbombardować Kijowa.
@Pradi: no maja 3tys i co z tego? Ukraina nie jest w nato a abramsy w europie mogą sie przydać. Mysle ze kalkuluja wojne nato-rosja usa-chiny a Jankesi wiedza dobrze co sie dzieje na ukrainie i gdyby bylo zle to by dostali. Ukraina ma teraz trzymac stabilnie front i czekac na f16 jednoczesnie polować na samoloty/opl/radioelektronike
@Deykun: ale co wy się tak brandzlujecie do tych wydatków na militaria. Nie przeczę że USA bez wątpienia ma najsilniejszą armię i nikt z nimi nie może rywalizować ale większość wydatków na obronność to pensje żołnierzy. Średnio miarodajne to jest patrząc na to ile zarabia się w USA a ile w Chinach czy Rosji