Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 885
Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed wejściem do #komunikacjamiejska i obowiązkowo wydech do środka, żeby każdy poczuł ten smród. Już nie będę nawet wspominał o tym, że papieros ląduje oczywiście na chodniku, bo do kosza jest całe 10 metrów. Za daleko.

No i zawsze bawi widok zachłannego wciągania dymu do płuc przy wjeździe na przystanek, jakby od tego zależało życie palacza xD

A po 20 minutach jazdy trzeba już włożyć fajka w gębę i odpalić od razu po wyjściu z #autobusy xD

To jest żałosne i przykre jednocześnie.
#dziendobry #pracbaza #bialystok #oswiadczenie
sultanomariano - Osoby palące #papierosy to straszni egoiści. Szlug koniecznie przed ...

źródło: comment_1582261033SJt9Id6Hk74hKiGgLuKaxy.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@sultanomariano złączka nad skrzynią najczęściej. Były chyba akcje serwisowe wymiany na jakieś złączki z lepszej gumy. Poza tym po milionie kilometrów to nawet zbiorniczki się kruszą w rękach bo ten plastik nie był przewidziany na taki przebieg. Stare złomy i tyle
  • Odpowiedz
@sultanomariano: No tak, dzięki temu palaczowami masz pracę, więc nie narzekaj, bo menele z ostatniej kanapy co ci nie przeszkadzają są bezwartościowi, wozisz ich za darmo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sultanomariano: Protip: Jak widzisz że kiep chce wsiąść przednimi drzwiami to ich nie otwieraj. Jak przyjdzie to mu naściemniasz że zepsute :D Zdąży troche się wywietrzyć zanim wsiądzie i sie przebije przez autobus jakby chciał bilet kupować.
  • Odpowiedz
@sultanomariano: Papierosy to najbardziej idiotyczny nałóg jaki istnieje. Rozumiem ludzi pijących alkohol, bo uczucie #!$%@? się można polubić, i jest to jakiś powód żeby pić. Palenie zioła też mnie nie dziwi, bo fajnie jest być na haju.
Ale dlaczego palić papierosy? W życiu wypaliłem może trzy, jedyne co z tego miałem to straszne zmulenie, niemożność zebrania myśli i atak kaszlu. Kompletnie nic przyjemnego, i to niezależnie czy paliłem Malrboro czy
  • Odpowiedz
#!$%@? mówisz o tym typie co ma kostkę u jednej nogi jakby miał tam piłkę do kosza? Raz go widzialem, ale nie #!$%@?ł chyba


@Oleczeg: on to obiera jak cebule, może potem nie śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Smród papierosów jest gorszy od żula.


@push3k-pro: nie wiem, jak to sie odbywa, ale niektorzy palacze po prostu przesiakaja tym smrodem nawet po krotkiej przerwie na fajke i jak przejdzie sie taki kolo ciebie w pomieszczeniu, to wydziela taki odor, jakby nacieral sie przez godzine zawartoscia popielniczki. Palac traci sie zmysl powonienia? Ciekawe jak palacze zareagowaliby, gdyby razem z nimi ludzie chodzili srac w gacie jak w tej pascie, kretynizm
  • Odpowiedz
Tak, obowiązkowo ostatni wdech gdy już się wsiada, żeby wydech był już w autobusie. Jeszcze ci stanie taki obok przystanku, że niby nie na przystanku, i dymi tym gównem. Aż trzeba przypomnieć:

Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co - żeby od niego śmierdziało, i niszczył sobie płuca i ogólnie zdrowie?

Jak to jest, że w XXI wieku ludzie nadal palą, i że nadal inicjowane jest ono w ten sam sposób? Bo chyba nie ma osoby, która w wieku powiedzmy 20 lat myśli sobie "Hmmm, w sumie nigdy nie paliłem. Może powinienem zacząć wydawać pieniądze na to, żeby mi było czuć z ryja jakby mi tam ktoś nasrał?" Dokładnie, nasrał. To jest tak głupie, że równie racjonalne byłoby gdyby ludzie zaczęli srać w gacie dla przyjemności i wchodziłoby im to w nałóg. "Karol, chodź do kibla, Darek zajumał dziadkowi paczkę Cottonworldów, będziemy srali w gacie, tylko nie mów facetce."

"Hehe,
  • Odpowiedz
@sultanomariano: Każdy palacz przez to przechodził niestety. Przerzuciłem sie na elektryki. Nie mowie ze to jakies cudowne lekarstwo bo napewno nie jest super zdrowe ale w porównaniu do analogów to niebo a ziemia. Najgorsze sluchanie tych co nigdy nie palili i ci #!$%@?ą nie wiedzac jaki to nałóg a sami mają inny którego nie zauważają bo swojego nie widać wiadomo.
  • Odpowiedz
@sultanomariano: Największa beka z palaczy jest jesienią-zimą. Deszcz, wiatr, śnieg, a on kuli się przed budynkiem, w którym pracuje, odpala to gówno przez kilka minut bo wiatr #!$%@? mu płomień, w końcu udało się, trzęsie się i pali, ale ulga xD
  • Odpowiedz