Wpis z mikrobloga

Jeden słupek na środku załatwia sprawę, oczywiście na górze i na dole. Te słupki wymyślił taki sam imbecyl jak ta madka.


@radziuxd: Gdzie ten jeden słupek. zaraz koło schodów? To przy tłumie ktoś się nadzieje, albo co się stanie jak już wejdzie z wózkiem na schody? Jak z nich zejdzie?
Bo @guest wrzucił idealny przykład.


@radziuxd: Tak sobie wyobraziłem co by było jak by był taki słupek na dole i nawet grubas z siatkami się zaklinował. Co by się stało z nogami ludzi za nim?
ciężko z wózkiem się do windy wepchać bo jeżdżą nimi ludzie którzy mogliby korzystać z ruchomych schodów. Znam z własnego doświadczenia.


@Dezeus: Dokładnie, też tego pojąć nie mogę. Obok ruchome schody, a stoją 1-2 minuty przy tych windach całe rodzinne kolejki jakby to była jakaś atrakcja żeby przejechać 5 metrów w górę xDDD Niepełnosprawni i ludzie z wózkami muszą czekać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luks_x: jakim wózkiem jak to jest zrobione tak żeby wózek/koszyk się nie zmieścił, nie rób już #!$%@? z logiki. Jakby jakiś grubas się zaklinował to można z drugiej strony słupka go obejść, czy to dobra odpowiedź?
A jakby był gigagrubasem to by trzeba było szukać innych schodów, a on czeka na strażaków xD
@miniCZOLG #!$%@? te słupki i te komentarze. Jakbyś stał z wózkiem z dzieckiem pierodlone 20 minut przy windzie jak ja, żeby podjechać jedno piętro wyżej to też byś przenosił górą. Każda winda, która podjeżdżała była #!$%@? ludźmi po brzegi a połowa wind w całej galerii miała awarię i była wyłączona. Jak są takie słupki to żona brała dziecko na ręce a ja wózek podnosiłem bo nie ma szans w żadnej galerii sprawnie
jakim wózkiem jak to jest zrobione tak żeby wózek/koszyk się nie zmieścił,


@radziuxd: Matko święta. Prosta sprawa. Ile miejsca jest między słupkami? 60-80cm? Wchodzi sobie gość na schody z torbą, zjeżdza na dół torba mu zawadza nie może przejść, po drugiej stronie schodów ktoś nie zdąży wyjść osoby zas nim zostają na schodach, 3-4 osoby i nieszczęście gotowe. będą miały pogruchotane nogi.
Trzeba wziąć pod uwagę też ludzi z wózkami. Niech