Wpis z mikrobloga

@LrPrl: nie wiem cóż to, ale ja jestem w oczekiwaniu na ogłoszenie naboru o dotacje na rozpoczęcie działalności i ruszam ze swoim biznesem, najwyżej za rok będę mieszkać pod mostem, swoją drogą to zawsze jakaś przygoda może być chociaż zimą to bym nie chciała....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaestriaMagdalenaFar: nie licz na jakiś bardzo pozytywny odzew tutaj. Trenerzy, kołcze i inni od #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami a także młode matki polki #matkapolka #p0lka #madka są tutaj w najlepszym razie ignorowani. Podobnie #rodzicielstwo bo wiadomo #antynatalizm. Praca w #it #programowanie #programista15k Cię ratuje ale to może nie wystarczyć dla armii #przegryw

Nie mów że nie ostrzegałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡°( ͡° ͜
@MaestriaMagdalenaFar: ja to pikuś, wpisz US, ZUS i PiS, to są prawdziwe zagrożenia :D jeszcze w zależności od działalności firmy to i sanepid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba, że w każdym z tych urzędów masz znajomości to wtedy tylko PiS zostaje ¯\_(ツ)_/¯
@MaestriaMagdalenaFar no akurat do bycia na wypoku to większość użytkowników się wstydzi i nie przyznaje. Takie są przynajmniej moje odczucia i przemyślenia. Ten portal tak naprawdę za przeproszeniem to wielkie szambo i zbieranina #!$%@? umysłowego, tak delikatnie rzecz ujmując. Z moderacją na czele bo ryba psuje się od głowy, robiącą ama z przestępcami oraz nie mogącą ogarnąć nawracającej jak bumerang pedofilii i kradzieży kont ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale zuo... napisałam Ci bardzo długi komentarz a zamieściło tylko 1 zdanie... wrrr... pisałam w app na telefonie, może dlatego. Generalnie napisałam Ci że jeżeli chcesz mieć własną firmę, ale tak naprawdę chcesz to możesz wyguglować pomysły na biznes 2020, zobaczyć który Cię zainteresuje a jak wejdziesz w temat i zaczniesz coraz więcej ogarniać to lubienie i znajomość będą coraz większe. Generalnie na tym polega dla mnie proces uczenia się. Nie wierzę
@MaestriaMagdalenaFar: Złośliwość rzeczy martwych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę, że nieźle udało Ci się zmotywować. Mi się nigdy nie udaje zacząć bez przygotowania takiego, że nic nie pozostaje przypadkowi. No i u mnie teraz jest moment zaczynania rozwodu ale na pewno rozważę Twoje rady, dziękuję :)