Wpis z mikrobloga

Czy bomba wedlug Ciebie jest jednoznacznie zla? Dlaczego?


@DywanTv: wiesz, mi nie chodzi o samą bombę (zresztą trudno nie być pod wrażeniem postępów), bardziej chodzi o samego typa (Owce), który wciska, że ten progres, to czysta natura.
Jak ktoś to łyknie, to zaczyna się szarpanie na siłowni (no bo przecież jutjuber pokazał, że przecie można w miesiąc wystrzelić w jakieś abstrakcyjne maksy maksów). Oczywiście szarpanie nie przynosi rezultatów, a zamiast tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: bo mówisz o treningach i super planach, dietach a wyglądasz po prostu słabo bez urazy, ale to jest właśnie wygląd polskiej branży fitnes, tacy jak ty co wierzą w naturalną siłę i plany treningowe i ci drudzy jak Intruder #!$%@? koks i mówiący że są naturalami, tak samo jak 10 lat temu tak wciąż w Polsce jest taka kupa xD no ale biznes musi się napędzać, plany treningowe specjalistów, wzmacnianie
@paw4da:

bo mówisz o treningach i super planach, dietach a wyglądasz po prostu słabo bez urazy


Ale kumasz, ze ja nie trenuje sylwetkowo? xd I gdzie ja sie wypowiadam o dietach, nie znam sie na tym xd A to, ze wygladam slabo - no ulancem jestem, taka jest prawda xd bo tak trzeba, zeby optymalnie progresowac silowo. A ja mam wywalone w sylwetke. Kazde #pokazforme wstawiam ironicznie i chyba trzeba miec
tacy jak ty co wierzą w naturalną siłę i plany treningowe i ci drudzy jak Intruder #!$%@? koks i mówiący że są naturalami,


@paw4da: no ale @IntruderXXL raczej nie ściemnia. Na moje oko jestem w stanie mu uwierzyć, że niczego nie bierze. Ma predyspozycje do ciężarów i potrafi je wykorzystać. Zresztą nie ma powodu do ściemniania, bo sam od koksu się nie odżegnuje i kilka razy pisał, że ma zamiar go
XDDDDDDD szacunek można oddać chłopakom co ćwiczą sumiennie na odżywkach i super czystej diecie i się frustrują, a nie zakłamanym koksiarzom jak Intruder


@paw4da: Huh, fajnie wiedzieć :) To jest rzecz która mnie najbardziej chyba motywuje, i pokazuje jak ogromny jeszcze mam potencjał, że naturalnie zrobiłem takie wyniki i tak szybko progresuje, jak właściwie nikt inny :)

I śmieszne jest to że teraz, to już nikt nie myśli czy mam dupę