Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój poprzedni wpis o grze Rustler? Obiecałem, że będziemy mieć dla Was klucz z natychmiastowym dostępem do gry - ale żeby nie było za łatwo, musicie się wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie, że jest niezła okazja - twórcy wystartowali właśnie z kampanią na Kickstarterze - cel to 25 dolarów kanadyjskich. Cyfrową kopię gry otrzymacie po jej premierze wspierając deweloperów kwotą 15 CA$, a za 25 dostaniecie natychmiastowy dostęp do wersji alpha.

No dobra, ale o czym jest gra? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyobraź sobie GTA 2 lub San Andreas, ale w średniowieczu, gdzie zamiast aut kradniesz… konie. Używasz eleganckich mieczy zamiast kijów bejsbolowych lub kuszy zamiast karabinu. Dołączasz do bezlitosnego, kryminalnego podziemia, w którym lokalny Bard może stać się Twoim prywatnym radiem i znajdziesz “na nim” wszystkie popularne rapowe kawałki. Więcej.


Konkurs!

Wymyśl najbardziej zakręconą średniowieczną obelgę! (w ramach rozsądku, wszyscy wiemy jak tutaj działa @Moderacja () ). Zwycięzcę wybierzemy drogą subiektywnej oceny nadesłanych zgłoszeń.

A jeśli jakaś obelga spodoba się bardzo twórcom gry, to kto wie... może będziecie mogli ją znaleźć w formie graffiti na wirtualnych murach w grze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koniec konkursu: 3.02.2020 o 20.00.

---- pozwolę sobie zawołać osoby plusujące mój poprzedni wpis ----

#gry #steam
v.....l - Pamiętacie mój poprzedni wpis o grze Rustler? Obiecałem, że będziemy mieć d...
  • 45