Wpis z mikrobloga

Rozważając zakup auta, przeglądałem sobie YouTube i takie coś przykuło moją uwagę:

Kierowca Tesli rozwalił auto przy 130-160km/h na zwykłym terenie niezabudowanym, chwali się tym na YouTube i jeszcze się głupio tłumaczy w komentarzach, że

prawda jest taka, że nie kupuje się auta które ma pod 400 koni aby jeździć jak dziadek...


Czyżby fani Tesli to ekologiczne wersje fanów starych gruzów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) @sorek #pdk

I druga sprawa: czy firma https://usimport.pl/ to firma tego youtubera? Bo jeśli nie, to mogą nie być zbyt zadowoleni z takiej reklamy ich przedsiębiorstwa.
Jeśli tak, to typ ma durne podejście do robienia reklamy w Internecie. Ja od takiego kogoś nic bym nie kupił, bo kto wie jak "testował" moje auto przed odbiorem?

#tesla #teslamotors #wypadek #polskiedrogi #youtube #carboners #motoryzacja #wincyjtagow
Dawkins_Wszechwiedzacy - Rozważając zakup auta, przeglądałem sobie YouTube i takie co...
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawkins_Wszechwiedzacy:
A) chwale
B) dokladnie tak robię a robie rocznie po 20k mil i nigdy nie byłem nawet blisko niebezpiecznej sytuacji z tego powodu

Jak mssz wyobraźnię i nie jedziesz tak gdy się tak nie da to można spokojnie przekroczyć prędkość nawet 2x. Nic to nie zmienia, znaki sa przygotowane na tico z 90 letnim dziadkiem w środku. Znaki nie zastępują mózgu i doświadczenia.

Widać po prostu się obawiasz, możliwe że
Jak mssz wyobraźnię i nie jedziesz tak gdy się tak nie da to można spokojnie przekroczyć prędkość nawet 2x.


@sorek: No tutaj jednak nie można było, skoro skończyli na drzewie.

I obstaję przy swoim: jak #!$%@? ponad przepisy (czasem nawet 2x, jak sam powiedziałeś) i powodujesz wypadek to jesteś potencjalnym mordercą. Jak pijani za kółkiem.

A chwalenie się i bronienie sytuacji potwierdza moją tezę, że w kwestii kultury jazdy fani BMW
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawkins_Wszechwiedzacy: widzę mentalność niewolnika który potrzebuje bata.

Komuś kto ma gdzieś czy umrze kara finansowa nic nie zrobi. Lis przeskoczy, żmija prześliźnie a orzeł przeleci nad płotem. Chociaż bydło się nie rozchodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dla mnie mogą być kary i milionowe, mie zmieni to mojego stylu jazdy. Wypadki zdarzają się tak czy siak.

Jakoś bmw nie wypada pod tym względem gorzej niż inne samochody:
Dla mnie mogą być kary i milionowe, mie zmieni to mojego stylu jazdy. Wypadki zdarzają się tak czy siak.


@sorek: Brzmisz jak Ricky z "Chłopaków z baraków": człowiek się nachleje, naćpa, a wypadek i tak by się zdarzył.

I nie, na mnie nie działają nawet te niższe kary. Zwyczajnie uważam, że nie jestem jedynym uczestnikiem ruchu drogowego i jak bardzo mógłbym mieć w dupie swoje życie, tak nie powinienem mieć w
No na pewno, już widzę jak ktoś* woli dołożyć kilka tys. i kupić drożej od konkurencji, bo właściciel firmy łamie przepisy ruchu drogowego. XD


@daox: A skąd wiesz, że akurat on będzie miał najtaniej?

Ja wiem za to, że w porównywalnych cenach nie wezmę auta od kogoś, kto usprawiedliwia takie zachowanie na drodze, bo to tak jakby brać auto od Janusza z komisu, który na YouTube chwali się "spawaniem ćwiartek" bo
@Dawkins_Wszechwiedzacy: jak masz 400 koni i więcej to kusi, nie usprawiedliwiam tylko stwierdzam fakty ¯\_(ツ)_/¯ no i jak jedziesz 90 to do 160 rozpędza się w 3-4 sekundy, wystarczy lekko docisnąć

tylko jeszcze trzeba wiedzieć gdzie, kiedy i jak ... bo inaczej nas drzewo zatrzyma.
jak masz 400 koni i więcej to kusi, nie usprawiedliwiam tylko stwierdzam fakty ¯_(ツ)_/¯ no i jak jedziesz 90 to do 160 rozpędza się w 3-4 sekundy, wystarczy lekko docisnąć


@diogene: Powtarzam: do niedawna jeździłem autem z 400+ koni i owszem, kusiło, ale nie jestem idiotą i na jednopasmowej wojewódzkiej (czy nawet krajówce), gdzie co chwila jest teren zabudowany, a zza krzaków może wyleźć zwierze nie będę jeździł po 50km/h ponad