Wpis z mikrobloga

Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady, mc czy ohp wykonuje jeszcze mniej osób. Większość to tylko ugina bica i robi nogi na suwnicy, więc mówienie że wyżej wymienione wyniki są słabe/mizerne jest w kontekście realnego życia kompletnie nie na miejscu. W sumie nie wiem po co to napisałem, ale mam deload jak warzywo @stefan8800 i mi się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorbovsky:

bo tylko kilka osób na tagu chwali się wynikami, a jeszcze mniej wrzuca jakieś filmy, które to pokazują więc już się chyba utarło, że to są standardowe wyniki, a jak ktoś robi mniej to pewnie wychodzi z założenia nie ma co pisać, bo to nie wynik.

No i to jest święta racja. Z drugiej strony nie ma się co dziwić bo po co komu jakieś wyniki w przysiadzie czy
  • Odpowiedz
@kRpt: to jak natural chce progresować sylwetkowo bez progresu z ciężarem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) największy progres sylwetkowy w życiu zrobiłem teraz od wakacji po 5 latach stażu odkąd mi się załączył jakiś #!$%@? okres z dokładaniem kg płaska ze 120 na 135, martwy z 200 na 230
  • Odpowiedz
@picasssss1: no widzisz to jest bardzo dobry wynik jak na start xD Ja takie coś to chyba po paru miesiącach moze robiłem. Ale co sie dziwić. Jak zacząłem cokolwiek "działać" to nie mogłem zrobić pełnej pompki xd
  • Odpowiedz
@picasssss1: #!$%@? nie deload, nadal coś z dołem pleców mam xD niby na przysiadach i mc nic nie boli ale np. jak na dworze zrobię z 10k+ kroków to nagle mnie #!$%@? w dole. Myślałem ze przez ten tydzień a raczej 9 dni to mi się zaleczy ale zrobiłem lekkie siady raz to może dlatego nie przeszło ehh. Niby w pn wracam już normalnie, ciekawe jakie spadki bo różnie to
  • Odpowiedz
No i to są realne wyniki przy tym stażu a nie hehe #!$%@? ja mam rok stazu i wyciskam juz 130 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kRpt: Czuję się atakowany xD
  • Odpowiedz