Wpis z mikrobloga

Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady, mc czy ohp wykonuje jeszcze mniej osób. Większość to tylko ugina bica i robi nogi na suwnicy, więc mówienie że wyżej wymienione wyniki są słabe/mizerne jest w kontekście realnego życia kompletnie nie na miejscu. W sumie nie wiem po co to napisałem, ale mam deload jak warzywo @stefan8800 i mi się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 90
  • Odpowiedz
@picasssss1: przeciez na wykopie kazdy robi bp 150kg po roku na silowni i 200kg w siadzie... XD jakby przeliczac wyniki silowe na wage ciala to wiekszosc ludzi tutaj by miala je naprawde mierne
  • Odpowiedz
@picasssss1: No taka prawda. Idąc na siłownie można stwierdzić, że jest się "lepszym" niż 80% czy nawet więcej, a wchodząc do internetu okazuje sie, że jesteś słaby w #!$%@?
  • Odpowiedz
@picasssss1: te wyniki które podałeś to może 5% osób na każdej siłowni do tego dojdzie mimo że dla nas wydaje się to śmieszne. Ja przez 2 lata chodząc na różne siłki widziałem może 10 osób robiących przysiad a martwy chyba z 5 (głównie kobiety). Raz w życiu widziałem jak ktoś wziął chyba 160kg na wyciskaniu. 90% osób to sezonowce, 5% osób chodzi bo lubi coś tam pomachać i pogadać z
  • Odpowiedz
@picasssss1: Zdarzy sie, ze jest jakiś gość który wyciska na ławce tyle co ty w martwym ciągniesz, no ale to jest moze 5% szansy ze takiego spotkasz xD
  • Odpowiedz
ale jak wyciskasz 100kg na klatę a obok gościo robi ciągi 80kg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@picasssss1: Kaźdy kiedyś zaczynał, sam rok temu tyle ciągnąłem. Nie szydzę z ludzi słabszych tylko z tych co robią cyrk albo ćwiczą jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kRpt: spotkałem 2 osoby które wyciskały tyle, no i dodajmy masę 110kg plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ciągu półtorej roku.
@stefan8800: Dlatego mnie to bawi, bo niby ok coś wyciskam ale jak robię siady to jednak sporo osób obczaja mimo niewielkiego cieżaru jak na wykopowe standardy.
  • Odpowiedz