Wpis z mikrobloga

Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady, mc czy ohp wykonuje jeszcze mniej osób. Większość to tylko ugina bica i robi nogi na suwnicy, więc mówienie że wyżej wymienione wyniki są słabe/mizerne jest w kontekście realnego życia kompletnie nie na miejscu. W sumie nie wiem po co to napisałem, ale mam deload jak warzywo @stefan8800 i mi się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zelber: To masz slaba te silownie. Naprawde. U mnie jest ze 3 albo 4 gosci co siadaja z 200. Ciagi pewnie jeszce wiecej, a lawa to chlop raz chyba 180 robil na repy xd
  • Odpowiedz
@picasssss1:
Idąc dalej, to najlepsze lifty wśród różowych widziałem u mojej przyjaciółki, która wziąłem na siłkę 2 miesiące temu xD To jest dopiero smutne.
@DywanTv:
To jedno, drugie to dziwne pory w jakich chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@picasssss1: Liczby, które podałeś uchodzą za słabe, bo tylko kilka osób na tagu chwali się wynikami, a jeszcze mniej wrzuca jakieś filmy, które to pokazują więc już się chyba utarło, że to są standardowe wyniki, a jak ktoś robi mniej to pewnie wychodzi z założenia nie ma co pisać, bo to nie wynik. Chociaż ja tam się chwaliłem jak dużo mniejsze liczby robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
No ale gadamy tutaj tak jakby ćwiczyło się tylko silowo xD a ludzie sobie po prostu faktycznie chcą pomachac tylko coś, spocić się zrobić plażówkę przez 4 lata. A że bez sterydianow #!$%@? nie formę zrobię takim machaniem to już inna sprawa
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ja sobie robie na salce gdzie nikogo nie ma prawie. Sadze, ze malo kto mnie widzial jak siady robie czy ciagi. Zrobilbym sobie raz tam na tej glownej sali, ale slaby rack tam jest. W nosie mam innych ludzi xd
  • Odpowiedz