Wpis z mikrobloga

Na wypoku zawsze bawi mnie to że wyniki w granicach 100kg+ bp, 150kg+ mc,siad uchodzą za słabe. No dobra umówmy się, szału to nie robi na tagu bo to powinny być średnie wyniki dla średniej osoby gdzieś po roku sumiennych ćwiczeń. Ale zawsze mam taki dysonans poznawczy, bo chodząc regularnie na siłkę osób z takimi wynikami nie uświadczy się za wielu. Testowałem mordownie, sieciówki i większość ciska mniej niż więcej. Ba, siady, mc czy ohp wykonuje jeszcze mniej osób. Większość to tylko ugina bica i robi nogi na suwnicy, więc mówienie że wyżej wymienione wyniki są słabe/mizerne jest w kontekście realnego życia kompletnie nie na miejscu. W sumie nie wiem po co to napisałem, ale mam deload jak warzywo @stefan8800 i mi się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vizori: trafiłem nieświadomie. No dobra, to mozna jakoś wytłumaczyć... Np tym ze wazysz tyle co wyciskasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie nie wiem ile masz lat, co robiłeś wcześniej. Może byłeś bardziej aktywny za gówniaka, więcej masy mięśniowej na start itd
  • Odpowiedz
Swoją drogą wyniki na wykopie to też kwestia tego, że średnia wagi ludzi się nimi dzielącymi to te 100-110kg, gdzie przeciętny bywalec siłowni ma 60-80kg
@vizori:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stefan8800: Bo wyciskanie jest bez wątpienia najtrudniejszym bojem zawierającym najwięcej niuansów technicznych i najbardziej zależym od masy ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@picasssss1: no niby lędźwiowy ale też jakoś tak po bokach też i serio przy mc i siadach nic mnie nie boli może czasem leciutko ale po chodzeniu dłuższym robi się nieciekawie w sumie dziwne
@vizori no widzisz, jednak siła nie idzie równomiernie do masy ciała, pewnie mógłbym zredukować ze 105 do 95 kg a wyciskanie bym mógł utrzymać takie jak teraz, już raz tak zrobiłem
  • Odpowiedz
@stefan8800: w skrócie, jak robiłem np siady albo pendelaya bez pasa to nie napinałem brzucha. Od kiedy mam normalny pas i zakładam go w miarę ciasno problem znikł zaginoł. Spróbuj może mocniej dopinać pas, ja mam słaby core bo właściwie to z brzucha robię siady, a jak nie miałem pasa to problem był nagminny.
  • Odpowiedz