Wpis z mikrobloga

Co macie na swoje usprawiedliwienie? Może wołani wypowiedzą się publicznie?

ŚCIANA WSTYDU ZAKTUALIZOWANA O KOLEJNYCH UŻYTKOWNIKÓW:

Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki



Wysyłka używanych i zniszczonych przedmiotów w przygotowanej paczce.



Brak kultury i szacunku do nadawcy swojej paczki



#wykopaka
źródło: comment_AoWdGXNHynh9QQzmaXghk51CTtrS4zVw.gif
  • 65
Moja paczka została uznana za zbyt słabo spersonalizowaną. Wytłumaczyłem organizatorom mój zamysł, ale pozostał bez odzewu. Nie znalazłem punktu w regulaminie, który by dyskwalifikował podarunki, które wybrałem. Decyzji nie rozumiem, ale szanuję. Swoją parę przepraszam, ale w przyszłych edycjach i tak nie miałbym zamiaru brać udziału, szkoda nerwów.
Nie mam adresu, a w regulaminie gdzieś widziałem przepis, by się o niego nie dopytywać.


@beniu89 to może warto skontaktować się z parą, opisać sytuacje i uzyskać adres by podarunek mimo wszystko wysłać. Skoro paczkę przygotowałeś to ma iść do kosza? :)
@beniu89: miałem dokładnie to samo, wielokrotny kontakt z organizatorami pozostał bez odpowiedzi, mimo iż zawartość paczki została zatwierdzona przez odbiorcę (po wielokrotnym odrzuceniu przez organizatorów). Ogólnie beka, że jakieś typy na podstawie własnej oceny stwierdzają czy coś jest dość lub nie dość spersonalizowane. Odbijam od zabawy, zupełnie zabija klimat mikołajkowych loterii.

Co więcej poprosiłem odbiorcę o podanie adresu, bo chciałem paczkę mimo wszystko wysłać - bez odpowiedzi. No to przykro mi,
Wytłumaczyłem organizatorom mój zamysł, ale pozostał bez odzewu.

@beniu89: a możesz powiedzieć jeszcze kiedy dostaliśmy od Ciebie odpowiedź? Z tego co widzę to nie było to w terminie przewidzianym na weryfikację,

Ogólnie beka, że jakieś typy na podstawie własnej oceny stwierdzają czy coś jest dość lub nie dość spersonalizowane.

@wojt4ss ile przygotowałeś paczek w tej zabawie? Bo my zweryfikowaliśmy przez dwa lata ponad tysiąc paczek i większość odbiorców była zadowolona z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: ja bardziej cenie opinie odbiorcy paczki ktory zaaprobowal jej zawartosc, niz jakiegos anonimowego admina ktory dla jakichs chorych zasad nie pozwolil mi wyslac mojej parze tego co dla niego przygotowalem. Jak wytlumaczysz brak jakiejkolwiek odpowiedzi od organizatorow mimo udostepnienia (tak jak chcieli w odpowiedzi na ich wiadomosc na wykopie) rozmowy z odbiorca, ktory stwierdzil ze sklad paki jest ok?
@wojt4ss: ale ja wiem, kiedy była wysłana odpowiedź. 54 minuty przed zakończeniem zabawy. Chyba w każdym komunikacie, czy to przez PW, czy też we wpisach informowaliśmy, żeby nie zostawiać weryfikacji na ostatnią chwilę. Ogarnięcie masy zgłoszeń jaka wpadła ostatniego dnia i wszystkich PW nie było fizycznie możliwe.
ja wiem, kiedy była wysłana odpowiedź. 54 minuty przed zakończenie


@chybaDapi: tak, to była 3 wymieniona z wami wiadomosc, bo jakos nie potraficie ogarnac ze bierki zaliczaja sie do kategorii gry, ktora odbiorca wymienil. O posadzaniu mnie o jakies oszustwo wzgledem wartosci przedmiotow nawet mi sie nie chce wspomniec, bo jest to tak niskie, ze nawet tego nie pojmuje do konca. To wy #!$%@? ta weryfikacje, ja spelnilem wszystkie wymogi -
tak, to była 3 wymieniona z wami wiadomosc,


@wojt4ss: z kim wymieniałeś poprzednie wiadomości? W skrzynce @wykoPAKA mamy jedynie dwie wiadomości, z czego w poprzedniej wiadomości odniosłem się do pierwszej z nich, podając jej czas wysłania (pomyliłem się o 2min jeśli to cokolwiek zmienia).

Dodatkowo wyslalem ponaglenie nastepnego dnia

Tak, i to jest ta druga wiadomość jaką tam od Ciebie mamy.
@chybaDapi widzę, że sporo osób przygotowało paczki ale nie zostały one przez was zaakceptowane. Naprawdę były tak słabo spersonalizowane? Czy nawet jedna z rzeczy nie pasowała do opisu? Nie mogliście ostatecznie ich zaakceptować?
@Kocurowaty: @FHA96: @wojt4ss: Sam nie wiem co o tych weryfikacjach sądzić. Z jednej strony 50zł to na tyle dużo że jest szansa trafić w coś co opisała nasza para . Ale z drugiej strony sam z takich "bzdetów" bym się ucieszył bo chodzi o samą frajdę z otrzymania czegoś i zrobienia paczki komuś innemu. A większość spersonalizowanych paczek przekracza minimalną kwotę 2-3 krotnie. Więc o ile to nie były
widzę, że sporo osób przygotowało paczki ale nie zostały one przez was zaakceptowane

@FHA96: 1.6% - tyle osób zostało odrzuconych i nie przeszło weryfikacji. Nie jestem pewny, czy to "sporo" ;)

O posadzaniu mnie o jakies oszustwo wzgledem wartosci przedmiotow nawet mi sie nie chce wspomniec,

@wojt4ss: przytoczę to "posądzenie o oszustwo", żeby ludzie mieli pełne spojrzenie na sytuację, skoro dyskusja toczy się publicznie. Napisaliśmy w powodzie odrzucenia:

Dodatkowo mamy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@chybaDapi: to skoro paczka miała spersonalizowany upominek, spelniala wartosc minimalna a dowody potwierdzenia zawartosci przez odbiorce trafily do was w okreslonym czasie dlaczego jestem na scianie wstydu.

Prawda jest taka, że wyznaczyliście jakiś termin którego dochowałem mimo przeciwności losu, a mimo to z własnych niezrozumiałych mi przekonań doprowadziliście do niemożliwości jej wysłania.

To Wy jesteście winni tworząc nieprecyzyjny regulamin, wobec którego postępujecie jak się wam podoba.

Ja paczkę mam, dalej chciałbym