Wpis z mikrobloga

Właśnie tej narracji na wykopie nie rozumiem - wszystko co jest niekorzystne dla ukrainy jest zakopywane a autorom sugeruje się, że to onuce. W sumie daje to poczucie złudnej kontroli sytuacji i że wszystko będzie dobrze, ale zderzenie z rzeczywistością przez to może być bolesne.


@aleksc: A zauważ kto najmocniej wyzywa od onuc. Konta założone już po rozpoczęciu konfliktu xD. Rosja prowadzi propagandę. Podobnie jak Ukraina. Ukraińcy na siłę chcą udowodnić
@Koniasz: tu nawet nie chodzi o jakąś zorganizowaną akcje po prostu jest dużo Ukraińców którzy mieszkają w PL albo na zachodzie Ukrainy i znają dobrze polski i się udzielają na tagu zauważcie że jak jest jakieś jakiś zmasowany atak rakietowy zwłaszcza taki gdzie rakiety lecą na zachód to zaraz tag jest zawalony postami związanymi z tym
tu nawet nie chodzi o jakąś zorganizowaną akcje po prostu jest dużo Ukraińców którzy mieszkają w PL albo na zachodzie Ukrainy i znają dobrze polski i się udzielają na tagu


@mial85: Problem jest taki że te osobniki siedzą TYLKO pod tym tagiem. Nie wiem czy zauważyłeś ale w znaleziskach negatywnych o Ukrainie ale bez dodanego tagu można pisać negatywne rzeczy o Ukrainie i nie dostajesz fali minusów. Ale jak gdzieś jest
im dalej w las z tą wojną tym bardziej okazuje się że wykop za szybko pochował ruską armie i wieszczył im upadek


@mial85: A wystarczy sięgnąć wstecz i okazuje się że praktycznie zawsze na początku wojny Rosja się kompromitowała. Dopiero później się ogarniała jak i przy użyciu masy pokonywała wroga. Dzisiaj Ukraina ma jakieś 30 milionów obywateli, Rosja nadal 140 a ciągle czytam jak to Rosji zabraknie żołnierzy xD. Jak ja
@aleksc: Myślę że wszyscy tutaj jaki w ogóle w całym kraju wpadają w takie myślenie życzeniowe. Jasne że fajnie by było jakby Ukraińcy gładko wygrywali ale tak nie jest natomiast w drugą stronę też nie należy poukładać jakiś skrajny pesymizm. Nie jest źle ale jak będzie dalej tego nie wie nikt. Aby wyszło na nasze czyli na to aby Rosjanie Zatrzymali się jak najdalej od naszych granic.
@aleksc: wykopki uważają się za lepszych a to nadal dzieci myślące emocjonalnie, brutalna prawda jest taka że mimo że walczą dzielnie Ukraińcy to jednak brutalna rzeczywistość mi mówi że nie ma opcji że wygrają tą wojnę bo to raczej niemożliwe nawet z odbiciem Donbasu wątpię że im się uda, przewaga wroga w surowcach przemyśle(tym wojskowym) i zasobach ludzkich jest zbyt duża.
@Koniasz:

Nie wiem czy zauważyłeś ale w znaleziskach negatywnych o Ukrainie ale bez dodanego tagu można pisać negatywne rzeczy o Ukrainie i nie dostajesz fali minusów


Zauważyłem to już dawno, wystarczy także nie dodawać tagu Ukraina tylko sama wojna i już można spotkać osoby z którymi można wymienić zdania i porozmawiać bez obrzucania się gównem.
@aleksc: PRawda jest taka, ze szeregowy żołnierz guzik wie, bo niby skąd miałby wiedzieć jakie są stany magazynowe itd.
Ale też prawdą jes to, że poziom łykania ukraińskiej propagandy na Wykopie jest poniżej wszelkiego komentarza. Jakiekolwiek próby kwestionowania czegokolwiek to od razu atak, że jest się ruskim trollem xD. Bańka w #!$%@?.
Czasami Ukraińcy dosadzą takiego fejka, że trzeba naprawdę RiGCz nie mieć, żeby w to wierzyć. Pamiętam z pół roku