Wpis z mikrobloga

Co macie na swoje usprawiedliwienie? Może wołani wypowiedzą się publicznie?

ŚCIANA WSTYDU ZAKTUALIZOWANA O KOLEJNYCH UŻYTKOWNIKÓW:

Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki



Wysyłka używanych i zniszczonych przedmiotów w przygotowanej paczce.



Brak kultury i szacunku do nadawcy swojej paczki



#wykopaka
FHA96 - Co macie na swoje usprawiedliwienie? Może wołani wypowiedzą się publicznie? 
...

źródło: comment_AoWdGXNHynh9QQzmaXghk51CTtrS4zVw.gif

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Moja paczka została uznana za zbyt słabo spersonalizowaną. Wytłumaczyłem organizatorom mój zamysł, ale pozostał bez odzewu. Nie znalazłem punktu w regulaminie, który by dyskwalifikował podarunki, które wybrałem. Decyzji nie rozumiem, ale szanuję. Swoją parę przepraszam, ale w przyszłych edycjach i tak nie miałbym zamiaru brać udziału, szkoda nerwów.
  • Odpowiedz
Nie mam adresu, a w regulaminie gdzieś widziałem przepis, by się o niego nie dopytywać.


@beniu89 to może warto skontaktować się z parą, opisać sytuacje i uzyskać adres by podarunek mimo wszystko wysłać. Skoro paczkę przygotowałeś to ma iść do kosza? :)
  • Odpowiedz
@beniu89: miałem dokładnie to samo, wielokrotny kontakt z organizatorami pozostał bez odpowiedzi, mimo iż zawartość paczki została zatwierdzona przez odbiorcę (po wielokrotnym odrzuceniu przez organizatorów). Ogólnie beka, że jakieś typy na podstawie własnej oceny stwierdzają czy coś jest dość lub nie dość spersonalizowane. Odbijam od zabawy, zupełnie zabija klimat mikołajkowych loterii.

Co więcej poprosiłem odbiorcę o podanie adresu, bo chciałem paczkę mimo wszystko wysłać - bez odpowiedzi. No to przykro mi,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wojt4ss organizator pisał, że starali aby przynajmniej jedna rzecz z paczki pasowała do opisu osoby. W twoim przypadku tak nie było było? Dziwne..
  • Odpowiedz