Wpis z mikrobloga

Na studiach analizujemy dane, np jak cena jabłek wpływa średnio na ilość zakupionych pomarańczy itp. Są one zawsze prawdziwe, pobrane gdzieś z neta.

Dzisiaj wyszło, że kobieta zarabia przeciętnie 300 zł miesięcznie mniej od mężczyzny. No, ale wykopki i tak wiedzą lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #heheszki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #praca #zarobki #truestory #studbaza
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slepauliczka: Jesteś na jakieś analizie albo czymś podobnym czy fir zwykły? Ja to zaliczyłem dzięki zaliczeniu przez test zamknięty i eliminacji najmniej prawdopodobnych odpowiedzi. Powodzenia. Jeśli będziecie to zaliczać w mniej "przyjazny" sposób, to pewnie się przyda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignacy_Patzer: ja mam do liczenia zadania (dostaje tylko liczby i polecenie) i zapisać odpowiedz, bo tylko ona jest sprawdzana - jakies liczby opisane czym są i jakie mogę wyciągnąć na ich podstawie wnioski XD

  • Odpowiedz
@slepauliczka: Bo kobieta pracuje średnio krócej i na stanowisku, gdzie wystarczy dać inną kobietę wziętą z d--y - ta i tak się sprawdzi. Faceci natomiast są z reguły bardziej doszkoleni do danego zawodu
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ale wiele zawodów ma wypłatę uzależnioną od wyników czyli efektów. Np. Jak pracujemy jak telekonsultanci jakiegoś parabanku, po tyle samo godzin miesięcznie, nasze wypłaty są uzależnione od tego ile zdobędziemy klientów i w miesiącu będzie to np. Różnica 100 klientów, to nasze zarobki znacznie będą się różnić.

Tak jak @MiKeyCo: pisał - to zależy od wielu czynników i jasne, może być dyskryminacja (ale wtedy czemu by nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: jeszcze jakiś czas temu ktoś mi tutaj wmawiał, że gadam głupoty i żadnej różnicy w placach nie ma. Teraz, że uważam, że kobiety są dyskryminowane :D
  • Odpowiedz