Wpis z mikrobloga

Na studiach analizujemy dane, np jak cena jabłek wpływa średnio na ilość zakupionych pomarańczy itp. Są one zawsze prawdziwe, pobrane gdzieś z neta.

Dzisiaj wyszło, że kobieta zarabia przeciętnie 300 zł miesięcznie mniej od mężczyzny. No, ale wykopki i tak wiedzą lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #heheszki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #praca #zarobki #truestory #studbaza
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blackpillW: no jeśli kobiety robiąc DOKŁADNIE TO SAMO co facet na tym samym stanowisku zarabiają mniej to sam się zastanów czy sprawiedliwe XD ja nigdzie tego nie napisałam, że niesprawiedliwe, że to wina facetów, tylko stwierdziłam u góry fakt, że zarabiają mniej. Nosz j--------e xD nawet jeśli tak uważam, to nigdzie tak nie napisałam, sam sobie to wszystko dopowiadasz
  • Odpowiedz
jeśli kobiety robiąc DOKŁADNIE TO SAMO co facet na tym samym stanowisku zarabiają mniej


@slepauliczka: Jeśli z analizy wychodzi, że zarabiają mniej na tym samym stanowisku, to wg mnie wniosek powinien być taki, że niekoniecznie wykonują tą samą pracę
  • Odpowiedz
@blackpillW: a ty nadal nie możesz nawet pojąć co to znaczy "średnio/przeciętnie" XDD gdybyście faktycznie byli wszyscy od nas bardziej inteligentni to większość "mądrych" lasek nie miałoby takiego problemu ze znalezieniem faceta. Poobracaj się trochę w "mniej przeciętnym" środowisku, to może dowiesz się o tym trochę więcej (w skrócie tłumaczę: przeciętnie, nie oznacza ZAWSZE). Poza tym, inteligencja nie idzie w parze z faktyczną wiedzą jaką ktoś posiada, kobieta nadal może
  • Odpowiedz