Wpis z mikrobloga

Mirasy, chciałem się pochwalić, bo w tym roku spełniłem swoje kolejne marzenia. Zrobiłem prawo jazdy na motocykl, kupiłem motocykl i pojechałem nim na wycieczkę po Europie.
Przejechałem w ten sposób 5000 km, a sama wycieczka trwała 52 dni.
W ten sposób odkryłem nowy dla mnie sposób podróżowania i bardzo mi się taka forma podoba oraz chcę więcej

#chwalesie #motocykl #motocykle #marzenia #podroze
MorDrakka - Mirasy, chciałem się pochwalić, bo w tym roku spełniłem swoje kolejne mar...

źródło: mapa

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
zajebiście, czym smigasz?


@koloroweciasto: Honda Africa Twin i mam nadzieję na następnej wyprawie używać tego motocykla zgodnie z przeznaczeniem. Na tej trasie nie chciałem zbytnio jeździć dziwnymi drogami, tylko podszkolić się w jeździe i zaznajomić z motocyklem
  • Odpowiedz
  • 8
@zibigk z perspektywy samej jazdy, to tak, ale ja zatrzymywałem się i zwiedzałem wszystko. No i zrobiłem większy przystanek w Konstantynopolu, który był celem mojej podróży.
Lubię czasami posiedzieć trochę dłużej w niektórych miejscach
  • Odpowiedz
  • 1
@Dominias

Stambuł Cię nie przeraził? Jak tam pierwszy raz byłem w tym roku i zobaczyłem co się dzieje na drogach w centrum to dla mnie jakaś masakra..


Znajomi Turcy pytali mi, że jak tam przyjadę, to mam zostawić motocykl pod hotelem i się nim nie przemieszczać tam.
Faktem jest, że jeździ się tam koszmarnie, kierunkowskazy nie istnieją, a kierowcy nie są najlepsi, ale w sumie nie było tak źle.
Najgorsza była
  • Odpowiedz
  • 0
@murat-tds

w tym roku po Polsce zrobiłem. 8k. Za rok plan wybrać się do Rzym/Watykan ;) LWG

To też niezła podróż się szykuje, ja podczas tej podróży nauczyłem się, że pakuję za dużo i następnym razem muszę wziąć mniej rzeczy
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Pytanie motocyklowego laika. Nie bolały Cię nogi/plecy/ciało po takiej długiej jeździe? Jednak to nie jest ten sam komfort jazdy co samochodem.
  • Odpowiedz
  • 4
Nie bolały Cię nogi/plecy/ciało po takiej długiej jeździe?


@Krs90: głównie tyłek, bo siodło w tym motocyklu nie jest najwygodniejsze, przy dłuższych trasach jeszcze trochę uda, ale sądzę, że z czasem będzie lepiej. Podczas postojów staram się trochę porozciągać

co robisz w życiu, że bierzesz prawie dwa miesiące
  • Odpowiedz
  • 2
@Italianka: Jeżeli chcesz jeździć na motocyklu, to nie ma, a jeżeli nie masz pojęcia czy chcesz tak jeździć, to może i ma sens. Ja kiedyś wypożyczałem skutery w Wietnamie i Tajlandii i stwierdziłem, że tak fajnie się jeździ, no i coś zawsze mnie ciągnęło do motocykli, tylko dosyć długo nie mogłem się przemóc, żeby to wreszcie zrobić
  • Odpowiedz