Wpis z mikrobloga

  • 62
@Wyrelworelowany no nie ma zadnej presji na mezczyzn. Dlatego przytłaczająca większość samobójców to mężczyźni. No po prostu jest super, tylko faceci maja słabą psychike.

Nie ma presji ze musisz mieć dobra prace, wysokie zarobki, byc przystojnym, zabawnym, "męskim", odpowiedzialnym, zaradnym, stanowczym, samodzielnym. Mieć dobre auto, mieszkanie i jeździć na zagraniczne wakacje. Absolutnie zero presji. Null.
@MadokaDobraWaifu: dobra, to weź sobie takiego Niemca na froncie wschodnim - 4 lata #!$%@?.
Albo Polaka pod okupacją. Albo pilota Luftwaffe - 6 lat na wojnie.
To jest nieustanna presja.
Kobiety w tym czasie żyły w nerwach, ale jak to porównasz z lotami bojowymi ciasnym Bf 109 w sierpniu 1944 przeciwko hordom szybszych, lepiej nurkujących i lepiej uzbrojonych myśliwców aliantów...

@Kiedys_Mialem_Fejm: przecież to na mężczyznach spoczywa największa presja społeczna, to
@Cierniostwor: Wow prawie jakby presje społeczne były #!$%@? dla wszystkich, ale bardziej was interesuje kto ma gorzej, a nie jak to poprawić ¯\_(ツ)_/¯

@Pantokrator: Nie mówię, że nie jest to stresogenne, tylko, że porównanie z dupy.

Implikowanie, że niebiescy mają porównywalną presję społeczną do 'braku władzy prawnej nad własnym ciałem i niemożliwości decydowania o nim' jest tak niedorzeczne xd
Jesteś w stanie zaakceptować bez mrugnięcia, że wysoka ilość samobójstw mężczyzn
Wow prawie jakby presje społeczne były #!$%@? dla wszystkich, ale bardziej was interesuje kto ma gorzej, a nie jak to poprawić ¯_(ツ)_/


@MadokaDobraWaifu: Odnoszę się do pani ze screena, która swoją wypowiedzią sugeruje że presja społeczna dotyczy głównie kobiet, a to absolutna nieprawda.
hehe, niesamowite, teraz już dla udowodnienia własnej tezy można składać dwa obrazki bez kompletnego sensu? Babka mówi o presji społecznej


@Wyrelworelowany: czyli, że co biały mężczyzna nie żyje w społeczeństwie i nie podlega jego presji? Co następne, biały mężczyzna nie wie jak przytłaczające jest ciśnienie atmosferyczne? xDDD
Pobierz
źródło: comment_mTfkp77YPmCwSmip597IDQABj2XqYmZT.jpg
@MadokaDobraWaifu pay gap i nie bycie właścicielka firmy to jest po prostu ładne słówko na powiedzenie - jestem miernotą dajcie mi więcej kasy bo mam tzipe xD
Nie będzie presji jak będzie tyle samo kobiet w zarządzie co facetów? Może faceci bardziej się garna do tej sprawy? Po #!$%@? wy chcecie zrownywac płcie które przez miliony lat ewolucji się kształtowały i np kobiety są lepsze w sprawach "artystycznych" a faceci w "technicznych".
@MadokaDobraWaifu nie #!$%@? no nie, z tobą chyba nie ma co dyskutować bo i tak zrobisz z logiki kurtyzanę.
Co ma jeszcze być merytorycznego? Mam ci przykłady dawać ile to jest kobiet w zarządzie w poszczególnych firmach?
Nie odnioslas się w ogóle do mojej odpowiedzi.
Problem samobójstw to realny problem udokumentowany statystykami, presja społeczna w Polsce jest zdecydowanie większa na facetów niż baby, od samej podstawówki słyszysz "no no ładnie Ania widać
@Thronstahl: W sensie kwikam z tych memow o tym jak kobiety sa lepsze od facetow, ale argument z wojna jest najmniej suchy i slaby. Generalnie to zaden z nas pewnie zapachu wojny na sobie nie mial, nieliczni Ci ktorzy jechali na jakieś misje w 80% patrolowali ulice i siedzieli w barakach. Gowno wiemy o nieustajacej presjii zwiazanej z wojną ;)