Wpis z mikrobloga

  • 0
@zeek masz rację nic , ale cieszę się że wojny nie ma . Jestem żołnierzem zawodowym, ja bym się bił kiedy ty byś uciekał z kobietami i dziećmi ;)
  • Odpowiedz
@Thronstahl: W sensie kwikam z tych memow o tym jak kobiety sa lepsze od facetow, ale argument z wojna jest najmniej suchy i slaby. Generalnie to zaden z nas pewnie zapachu wojny na sobie nie mial, nieliczni Ci ktorzy jechali na jakieś misje w 80% patrolowali ulice i siedzieli w barakach. Gowno wiemy o nieustajacej presjii zwiazanej z wojną ;)
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu: używanie w 2019 "argumentu" gender pay gap w dyskusji xD
na zachodzie z takimi ludzmi juz sie nawet powaznie nie dyskutuje..

rozwijając.. gender pay gap ma sie tak do mitycznej niecheci pracodawcow do kobiet jak children pay gap do niecheci wobec dzieci (podpowiem..jednego i drugiego nie ma)
  • Odpowiedz
est pay gap to już nie - to indywidualne decyzje kobiet s


@MadokaDobraWaifu: pay gap nie istnieje, więc o czym my w ogóle gadamy.
Powiem więcej - kobiety z uwagi na silną pozycję społeczną zarabiają więcej, niż rozum nakazuje. Krócej pracują (wcześniejsza emerytura) mają parę lat wyłączone z kariery z uwagi na dzieci i ciągłe chorobowe/zwolnienia z tym związane, a na tym samym stanowisku zarabiają tyle, co mężczyzna, który co
  • Odpowiedz
@MadokaDobraWaifu: pay gap według większości postępaków to forma dyskryminacji kobiet poprzez płacenie im mniej z uwagi na fakt, że są kobietami. Takie zjawisko oczywiście nie istnieje. Że kobiety zarabiają mniej z uwagi na własne życiowe decyzje? No cholera jasne. Czy to problem z którym trzeba walczyć. Nie.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: K---a słabo xd
To jest tylko ogólne zestawienie ile na godzinę zarabiają średnio kobiety, a ile faceci.
Nikt k---a nie operuje na płaszczyźnie Twoich chochołów. Czyli generalnie widzisz statystykę, ale nie potrafisz jej przeanalizować.

Jakie decyzje życiowe powodują, że kobiety wybierają mniej płatne zawody? Znowu wracamy do pytania o gen robienia kanapek xdd

'Ej, połowa społeczeństwa Z NIEZNANEGO POWODU dokonuje decyzji, które sprawiają, że są biedniejsze. Mam w------e dlaczego,
  • Odpowiedz