Wpis z mikrobloga

@accidental twierdzi, że jeśli żona Was zdradzi i zajdzie z kochankiem w ciąże, Waszym obowiązkiem i tak jest utrzymywanie dziecka innego typa, bo jest Waszą żoną, a nie jego. Chciałbym rozsądnie uznać że to bait... ale jednak wiem że są p0lki które myślą w ten sposób, rozmawiałem z takimi. Co sądzicie o takiej postawie panowie? :) #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mgtow #redpill #przegryw #bombelek #zwiazki #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo #rodzice #rodzina #zdrada #zdrady

Post do sprawdzenia tutaj - wyciąłem jeden swój komentarz pod 1, bo nie był związany z tematem:
https://www.wykop.pl/wpis/45644987/rozwody-rozowepaski-logikarozowychpaskow-p0lka-zdr/
Pobierz N.....y - @accidental twierdzi, że jeśli żona Was zdradzi i zajdzie z kochankiem w ci...
źródło: comment_A5fQjYCvX7udS17W9CsEo8HgRQ62rOwI.jpg
  • 23
@Nudziarz-Spokojny: odpowiedzi tego użytkownika mają wydźwięk bajtujący, natomiast odzwierciedlają polskie prawo - jako mąż jesteś prawnie ojcem dzieci kobiety która jest Twoją żoną, i tak, podejmujesz tę odpowiedzialność w momencie zawarcia związku małżeńskiego. W prawodawstwie nie ma czegoś takiego jak zdrada, kochanek i zapłodnienie - to są pojęcia bez związku z kodeksem rodzinnym.