Wpis z mikrobloga

wiem że tutaj na wykopie czasem faceci udają dziewczyny, ale ja z kolei pamiętam, że odkąd zaczęłam się udzielać w necie, to zawsze udawałam chłopaka, często też miałam takie myśli, że chciałabym nim być, chociaż to nie tak, że się facetem kiedykolwiek czułam, bo mam typowo babską mentalność - jeśli można tak powiedzieć
w każdym razie, na fb mam nadal jedno męskie konto, żeby sobie czasem w jakichś grupach podyskutować bez bycia sprowadzoną do "cicho, babo"
#rozowepaski #przemyslenia
  • 90
@struga pamiętam jak gralem w wowa i moja ówczesna dziewczyna chciala spróbować grać tankiem (wcześniej grała healerem) i z racji że robiła to po rqz pierwszy to srednio jej wychodziło (ale i tak lepiej niż niektórym pozostałym w gildii tankow). Oczywiście lider się przypieprzyl że dziewczyny nie potrafia tankowac. W sumie to był jeden z powodów dlaczego odszedlem z gildii i założyłem swoją (a za mną jakies 70% aktywnych członków). Piękne czasy
@tokka w każdym mmo starałam się mówić bezosobowo, co w polskich drużynach było trochę trudne. Przeraża mnie to, że jak napiszę coś na fejsie na grupie o wowie w temacie wowa, to mam ze 3 privy od typów poszukujących miłości życia ¯_(ツ)_/¯

#!$%@? być kobietą w internecie, bo albo masz grupki typowo babskie ze "smacznej kawusi kochana", albo koedukacyjne, gdzie jest sporo facetów traktujących mnie jak oddzielny gatunek i próbujących sprowadzić do
@caslin: ano, w polskim języku to faktycznie z tym ciężko, w angielskim łatwiej o wiele się wypowiadać bez zdradzania swojej płci, ja to w sumie bezpardonowo kłamałam w grach, że jestem facetem

w punkt to ujęłaś, dokładnie tak jest, albo kawusia i mejkapik, albo właśnie te grupy bardziej nastawione na dyskusje, gdzie gdy jesteś kobietą, to jesteś z nich jakby z automatu wykluczona, sprowadzona do parteru; no tak właśnie jak piszesz
@tokka: ja polecam zagraniczne gildie, ofkoz początkowo traktowano mnie jak maskotkę, natomiast szybko się to skończyło jak się okazało, że umiem grać. O dziwo sama z siebie kocham grać healerami. Natomiast po tylu latach nie mam poczucia, że jestem gorsza czy traktują mnie jak inny sort. W gildiach też ludzie jednak w moim wieku albo starsi (takie 30+) to może dlatego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@tokka mnie wszyscy z pocałowaniem w rękę brali wszędzie jako tanka. W środowisku gamingowym nikt nigdy nie traktował mnie w ten sposób, o jakim mówisz, a gram od 20 lat. Wykop to inna sprawa, tu faktycznie nawet się nie odzywam często, bo wystarczy różowy pasek pod avkiem i traktują Cię w dyskusji jak dziecko z downem. Cóż, odsetek frustratów już dawno #!$%@?ło tu poza skalę xd Dobrze, że jednak większość to serio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@struga: miałam dobrych ludzi, gdy uczyłam się tankować. Potem, gdy już się nauczyłam, to wszyscy w gildii wiedzieli po prostu, że jestem w miarę dobrym tankiem i można mnie brać na raidowanie. Jak kleisz jak działa mitygacja i aggro to i tak jesteś lepsza niż połowa tanków, co myślą, że gear za nich wytankuje. Skill sam się broni, jak pokażesz, że potrafisz, to potem już jest z górki :) Inna sprawa,