Wpis z mikrobloga

wiem że tutaj na wykopie czasem faceci udają dziewczyny, ale ja z kolei pamiętam, że odkąd zaczęłam się udzielać w necie, to zawsze udawałam chłopaka, często też miałam takie myśli, że chciałabym nim być, chociaż to nie tak, że się facetem kiedykolwiek czułam, bo mam typowo babską mentalność - jeśli można tak powiedzieć
w każdym razie, na fb mam nadal jedno męskie konto, żeby sobie czasem w jakichś grupach podyskutować bez bycia sprowadzoną do "cicho, babo"
#rozowepaski #przemyslenia
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KocieTruchlo: dzięki za rady, pewnie rzeczywiście za szybko się zniechęciłam. Szczególnie że mam generalnie cierpliwości malo w cholerę xD

Ludzie robią robotę, zawsze i wszędzie.
@struga: A ja właśnie gdzie mogłem, to typowo babskie nazwy, żeby baitować spermiarzy czy wygłupiać się z kumplem. Jakoś nikt mnie nie wyzywał, ale to może dlatego, że jestem dobry w gierki

@struga dlatego założyłem własną gildii i wprowadziłem równość i wolność xd Strasznie bie lubiłem wzajemnego wkurzania się na siebie i obwiniana kogoś za błędy. Nie tędy droga, bo wywierasz na nich presję, a w grze chodzi o dobra zabawę i progres, ale nie kosztem ludzi. Dlatego tez, jak po kilku latach jak wróciłem na stary serwer WoW to ludzie z mojej byłej gildii os razu pisali do mnie czy nie chce założyć
@KocieTruchlo: ano niestety niepoprawni romantycy w grach to rak, zamiast grać normalnie, to albo baby do garów, albo podrywają jakby to był cud świata xd
Nie wiedząc nawet jak wygląda, albo to że bardzo często siłą sprawczą że w ogóle gra jest facet którego ma XD