Wpis z mikrobloga

wiem że tutaj na wykopie czasem faceci udają dziewczyny, ale ja z kolei pamiętam, że odkąd zaczęłam się udzielać w necie, to zawsze udawałam chłopaka, często też miałam takie myśli, że chciałabym nim być, chociaż to nie tak, że się facetem kiedykolwiek czułam, bo mam typowo babską mentalność - jeśli można tak powiedzieć
w każdym razie, na fb mam nadal jedno męskie konto, żeby sobie czasem w jakichś grupach podyskutować bez bycia sprowadzoną do "cicho, babo"
#rozowepaski #przemyslenia
  • 90
@tokka: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zazdro%C5%9B%C4%87_o_cz%C5%82onek
"Pojęcie w nurtach neopsychoanalitycznych (zob. Karen Horney) jest interpretowane jako chęć osiągnięcia przez kobiety pozycji mężczyzn w patriarchalnym społeczeństwie – członek staje się tu symbolem praw i możliwości mężczyzn, które w takich społeczeństwach nie są dostępne dla kobiet. Jak pisze amerykańska badaczka i feministka Kate Millett, kobiety nie zazdroszczą mężczyznom penisa, lecz możliwości, jakie daje posiadanie penisa [bycie mężczyzną][1]."
@tokka: Na Ircach też było sporo spermiarzy, więc dziewczyny odzywały się raczej jak było stałe grono bywalców. Druga opcja to jak admin ich ustawiał do pionu. Przez to chyba nie lubię do dziś zaczepiać ludzi na pm ale tak też poznałem fajnych ludzi w tym kumpele, z którą znam się kilkanaście lat. Co do gier szczególnie MMO to warto grać babami ( ͡° ͜ʖ ͡°), jeszcze jak
@struga: No bo zazwyczaj kobiety grać nie potrafią, wepcha się taka na tanka i całą drużynę zamorduje, a heal slut będzie tam z tyłu sobie szaromyszkowała

W lolu też baby wybierają babskie supportu typu nami janna gdzie mogą stać z tyłu i healowac tarczowac, a mężczyźni wybierają takiego Nautiliusa, pyka lub inną leone na kiju i wbijają w pięciu
@tokka kurcze też tak nie raz robiłam. Pamiętam jedną przypałową sytuację. Był taki koleś śmieszek w jakiejś grypie z którym cały czas żartowaliśmy. Czasami schodziliśmy na inne tematy np. narzekanie na studia i mpk. I jakoś się okazało, że jedziemy z jednego przystanku, więc prawdopodobnie mieszkamy w swojej okolicy. No i gość od razu, że skoro tak to musimy iść na piwo. No i musiałam się przyznać, że jestem baba xD. Wtedy
do spermiarzy i chłopców spiętych seksualnie powinno się #!$%@? strzelać
rujnują relacje między kobietą, a mężczyzną licząc, że łaskawie ktoś na nich spojrzy
eh #!$%@?
@Wojbody niestety to nie jedyna moja przygoda ze świrami z internetu, a nie mam prawie żadnych socialmediów ani nie wrzucam nigdzie swoich zdjęć. Nie chce nawet myśleć z czym się muszą użerać dziewczyny które wrzucają na codzień swoje fotki na insta itp.