Wpis z mikrobloga

#kalistenika #silownia #mikrokoksy
Dodaje mój freestylowy progres, szału nie ma ale pracuje nad tym xD zajawke na freestyle złapałem jakoś od sierpnia, wczesniej tradycyjna kalistenika. Aktualnie mało do pokazania, głównie potrafię fronta/backa, ale pracuję nad innymi statycznymi elementami (dynamo trochę się cykam na siłowni, bo mozna upaść z drążka i sobie głupi ryj rozwalić xD). Ale jak się sezon wiosenny zacznie i wrócę na Street workout park to będę działał z tym tematem również. Od czasu do czasu coś wrzucę :D aktualnie pracuję nad planche, ale to za milion lat mi wyjdzie chyba xD
  • 29
@hehexdlollmao: zelastwa nie tykam, trening nóg już od 3miesiecy planuje zrobic, ale do tej pory nie pyklo xD ćwiczę kalistenike, bo mogę wykorzystać mój atut- bocianie nogi xD
Obciążenie jedynie na pas zarzucam do pulla/dipa i na plecy przy pompkach :D 3x +60kg na pull, 5x +60kg na dipie i 10 pompek z 25kg na plecach :D
Panie, to nie crossfit żebym comming outy robił


@Jazon: dooobreeeeee, ziomek co skacze po drążku jak małpa, śmieje się z crossfitowców. Wiesz, że oni chociaż martwe ciągi robią, na których byś się pewnie złamał w pół ( ͡° ͜ʖ ͡°)