Wpis z mikrobloga

Halloween? Nieee, mamy wszystkich świętych. Woodstock? Nieee, mamy remizę. Koncerty rockowe i metalowe? Nieee, mamy discopolo. WOŚP? Nieee, mamy Caritas. Nauka? Nieee, mamy religię. Lewica, PSL, Konfederacja albo jakaś inna partia? Nieee, mamy Prawo i sprawiedliwość...

No #!$%@? w tym chlewie polskim to najlepiej by nie było niczego xD

#neuropa #4konserwy #halloween #polak #polakicebulaki #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazprawakow #konfederacja
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaczelnyWoody: Nie do końca rozumiem, ale jestem bardzo ciekawy jakie podejście wg Ciebie prezentuję, chyba zbyt szybko wyciągasz wnioski. Napisz mi proszę jak wygląda z Twojej perspektywy mój pogląd, z chęcią odpowiem Ci jakie przekonania noszę w sobie naprawdę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NaczelnyWoody: nie ma absolutnie nic złego, ale postawiłeś PSL w jednym szeregu z konfederacją, jedyną prawdziwą partia antysystemową (głosowałem na nich, choć z nie do końca czystym sumieniem, przez obecność np narodowców) Obadaj sobie historię PSLu.... Pluje na wszystkich aparatczyków, którzy od wielu lat kłamią, kradną i mataczą, powodując swoimi haniebnymi dzialaniami niezmierzony ogrom cierpienia i niezgody w narodzie. Uważam ich wszystkich za swoich zaciekłych wrogów plemiennych i jestem gotów #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HrabiaTruposz: Kukiz wjechał do sejmu na jowach, a jego retoryka nie dotyczyła w takim stopniu obniżki podatków i uproszczenia prawa. To chyba największe różnice między konfą, a kukizem. Mam leciutką nadzieję, ze może tym razem będzie inaczej i nie skończą jak on...
: Kukiz wjechał do sejmu na jowach, a jego retoryka nie dotyczyła w takim stopniu obniżki podatków i uproszczenia prawa. To chyba największe różnice między konfą, a kukizem


@Koci_pyszczek: Przecież jak narazie główną retoryką Konfederacji jest LGBT xD a jeśli chodzi o sam program gospodarczy Konfederacji to praktycznie go nie ma, właśnie dlatego nic nie gadają o gospodarce bo Konfederacja jest podzielona na socjalistów narodowców i akapów od Korwina xD Boją