Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat, moja dziewczyna ma 16lat. Znamy się pół roku, podejrzewamy że dziewczyna jest w ciąży. Uważaliśmy, zawsze używałem prezerwatyw i starałem się "wyjść na czas" się pewnego razu po prostu pękła prezerwatywa. Szczerze to jestem przerażony, nie mam zamiaru zostawić jej z tym samej, jestem gotowy rzucić szkołę i iść do pracy żeby jakoś to wszystko poskładać. Boję się że zniszczyłem jej życie, nie wiem co robić. Nie oczekuję tutaj porady życiowej choć chętnie ją przyjmę. Po prostu musiałem to z siebie gdzieś wyrzucić
#zwiazki #ciaza #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 179
@AnonimoweMirkoWyznania: a tak na przyszłość - jeżeli to nie ciaza, to niech się Twoja dziewczyna obserwuje.
Termometr z rossmana za dyche, żeby dwa miejsca po przecinku były plus kilka innych rzeczy i będziecie wiedzieć jaka szansa na ciaze przy kolejnym problemie.
Poczytajcie o metodach objawowo- termicznych.
Przyda się i Wam obojgu i też jej samej.

Natomiast obstawiam, że laska po prostu może mieć jakieś zaburzenia cyklu, jest jeszcze młodziutka przecież
@AnonimoweMirkoWyznania zdecydowanie nie słuchaj idiotów mówiących aborcji to jakieś miejscowe zwierzęta. Jeśli to zrobisz coś w tobie umrze, nie ogarniesz się z tego z końca życia. Znam gościa co się powiesił przez wyrzuty sumienia. O dziwo kobiety chyba radzą sobie z tym lepiej bo jego żona ma się dobrze. Jak dla mnie sprawa jest do dupy bo sami jesteście dzieciaki, pewnie to będzie wyglądało tak , że wasi rodzice wezmą na siebie
@koroluk: aborcja też ma skutki uboczne gdzie jednym z nich jest uwaga: bezpłodność. Dla szesnatolatki to jeszcze gorzej. Poza tym żadna zagraniczna klinika nie wykona zabiegu na niepełnoletniej dziewczynie bez dowodu osobistego i zgody rodzica.

Poza tym są jeszcze inne opcje jak adopcja że wskazaniem, jeszcze pewnie ekstra kasę dostanie. Adopcja po zrzeczeniu się praw rodzicielskich przez oboje rodziców (uprawomocnienie po 6 miesiącach) jest praktycznie natychmiastowa, chyba że dzieciak będzie chory.