Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat, moja dziewczyna ma 16lat. Znamy się pół roku, podejrzewamy że dziewczyna jest w ciąży. Uważaliśmy, zawsze używałem prezerwatyw i starałem się "wyjść na czas" się pewnego razu po prostu pękła prezerwatywa. Szczerze to jestem przerażony, nie mam zamiaru zostawić jej z tym samej, jestem gotowy rzucić szkołę i iść do pracy żeby jakoś to wszystko poskładać. Boję się że zniszczyłem jej życie, nie wiem co robić. Nie oczekuję tutaj porady życiowej choć chętnie ją przyjmę. Po prostu musiałem to z siebie gdzieś wyrzucić
#zwiazki #ciaza #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 179
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli to nie bait: nie sluchaj tych co #!$%@? o aborcji, aborcja to jest zabojstwo bo z czysto statystycznego pojecia bez aborcji dziecko by sie urodzilo

Jak dasz rade to jej pomoz, ulozy sie zycie. Rodzice Wam moze pomoga. Jesli nie dacie rady to warto miec odwage i oddac dziecko do adopcji, takie male dzieci sa z miejsca przyjmowane do nowych dobrze radzacych sobie finansowo rodzin, jest wielu chetnych. Warto