Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat, moja dziewczyna ma 16lat. Znamy się pół roku, podejrzewamy że dziewczyna jest w ciąży. Uważaliśmy, zawsze używałem prezerwatyw i starałem się "wyjść na czas" się pewnego razu po prostu pękła prezerwatywa. Szczerze to jestem przerażony, nie mam zamiaru zostawić jej z tym samej, jestem gotowy rzucić szkołę i iść do pracy żeby jakoś to wszystko poskładać. Boję się że zniszczyłem jej życie, nie wiem co robić. Nie oczekuję tutaj porady życiowej choć chętnie ją przyjmę. Po prostu musiałem to z siebie gdzieś wyrzucić
#zwiazki #ciaza #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 179
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj prawackich moralci0t, które coś tam szczekają o zabójstwie, bo aborcja zabójstwem nie jest. Jak nie chcesz sobie i swojej dziewczynie spi3rdolić życia, to aborcja jest jedynym rozsądnym wyjściem. Nie ryzykujcie zdrowia i życia dziewczyny tylko dlatego, że jakieś niedoedukowane ciemniaki was straszą, że hurr, będziecie żałować. Nie, nie będziecie. Za to będziecie żałować jak urodzi i oddacie do adopcji, bo będziecie mieli świadomość, że ono gdzieś tam jest,
Banda nazioli na czele z @jakiezycietakiarab i @koroluk doradza dziecku, by do spółki z drugim dzieckiem zabiło trzecie, ich własne, dziecko.
Żaden nie zapyta: ile minęło od stosunku? W jakiej mniej-więcej fazie cyklu współżyli? O ile spóźnia się okres? Czy robili już test?
Nie doradzi: niech młoda idzie do ginekologa, by potwierdzić fakt ciąży. Jeśli się potwierdzi, niech powiedzą rodzicom.
Niee, od razu ta #!$%@? aborcja! Zabić! Najlepiej jeszcze za chwilówkę z
Zaczęło się, mordeczko. Podejmijcie decyzje czy chcecie wychowywać to dziecko czy nie. Fajnie, że wykopowe spierdoxy piszą o aborcji, że to zabijanie dziecka (które jest kijanką bez układu nerwowego), ale nie daj się ponieść emocjom i to przemyśl. To nie oni będą przewijać pieluchy, ew. żreć się z partnerką, odmawiać sobie wakacji bo nie ma hajsu bo gówniak i żyłować się, żeby to wszystko utrzymać.

Bądź #!$%@?ą, bo fajnie być bohaterem jak
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nauczysz się chłopcze, że w życiu nikt cię po główce nie będzie głaskał, a twoja ukochana "pańcia" szybko się wyrobi i wyciśnie z ciebie ostatni grosz wraz z resztkami twojej nastoletniej godności jeśli nie wypijesz piwa które sam nawarzyłeś.


Jadłeś nieumyte mięso? Przykro mi, gówniarzu, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Ani mi się teraz waż usuwać tasiemca.

Mniej więcej tak brzmi twój wysryw dla osoby, która nie uznaje moralnej podmiotowości
na niemowlaki jest kolejka na kilka lat do przodu. Żaden niemowlak nie trafia do domu dziecka.

@LibertyPrime: @NateNiggers: @volodia: A no to fajnie. 16 latka ma sobie niszczyc ciało, bo konserwki chcą zeby miala nauczke i odchowala komus dzieciaka xD Co was interesuje jak ktos postąpi. To, że wy sie boicie piekła za usuwanie płodów, nie znaczy, ze kazdy jest takim naiwiniakiem.
@koroluk: szkoda ze ciebie nie wyskrobali ( ͡° ͜ʖ ͡°), wykop wylęgarnia ludzi którzy myślą, że będą decydować o życiu innych ludzi.

@Brainondrugs: I wlasnie z tego powodu uwazasz, ze INNI ludzie nie powinni usuwac niechcianych ciąz. Zelazna logika.
Naziole byli konserwatystami przeciwnymi aborcji, więc to wam do nich bliżej ://


@Kosancz: Tylko wobec swoich, bo zależało im na mięsie armatnim. Rasy wg nich niższe (w tym Polki) miały mieć aborcję dostępną na żadanie.
Warto wybrac los dziecka ponad swoj egoizm.


@Veyn: Z cyklu „Robienie curvy z logiki przez konserwy” odc 2137. Gdybym przeczytal powyzszy cytat, to myslalbym, ze zachecasz do aborcji. Egoistyczne to jest wasze myslenie, skoro uwazacie, ze lepiej urodzic niechciane dziecko, niz usunac je jak najwczesniej, gdy bedzie jeszcze bezksztaltna masą bez organów i ukladu nerwowego.
@AnonimoweMirkoWyznania: @clusterbomb: edukacja seksualna w tym kraju XDDDDDD A po co to, a komu to potrzebne XDDD
A później pęka guma i czekają tygodnie w strachu, czy będzie gówniak, czy jednak nie zmarnowali sobie życia. Czy ryzykować zdrowie i liczyć się z odpowiedzialnością karną, czy kombinować ślub na szybko XDD
Zamiast jak ludzie pójść do lekarza, dostać receptę na tabletkę i po 1 dniu nie pamiętać o problemie.
a.....e - @AnonimoweMirkoWyznania: @clusterbomb: edukacja seksualna w tym kraju XDDDD...

źródło: comment_wtqVbTnj8KMb3HV4p9YAz3P0a7G8Js9f.jpg

Pobierz
@Kosancz: Naziole byli progresywistami. "Podludzie" (np. Polacy na terenie GG) mieli się skrobać, rasa aryjska miała się rozmnażać i stąd aborcja była, wyłączywszy przypadki eugeniczne, zakazana w Rzeszy; wszystko w zgodzie z popularnymi ówcześnie postępowymi teoriami rasowymi, higienicznymi, eugenicznymi.

O "zlepkach komórek" i "kijankach" mogą mówić tylko ludzie o mentalności nazistów, mający zero problemów z odczłowieczaniem - ludzi.
GwiezdnyMarzyciel: @koroluk:

Jadłeś nieumyte mięso? Przykro mi, gówniarzu, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Ani mi się teraz waż usuwać tasiemca.

Mniej więcej tak brzmi twój wysryw dla osoby, która nie uznaje moralnej podmiotowości płodu.


Widzę że sztuka czytania ze zrozumieniem jest ci obca, do szczęścia wystarczy ci udziecinnienie wypowiedzi oponenta do swojego żałosnego poziomu i rzucanie obraźliwymi określeniami.

1.Zauważyłeś w ogóle, żebym gdziekolwiek napisał co myślę na temat aborcji?
2.
@ryba_twojej_mieczty: O ile argument o problemach natury psychologicznej rozumiem (choć to kwestia naprawdę mocno indywidualna), to nie przemawia do mnie argument o problemach z późniejszym zajściem w ciążę (jakieś badania, czy argument anegdotczny?) Gdyby tak było, kobiety które zaszły w ciążę, a w pierwszym trymestrze ciąża z przyczyn różnych zatrzymałaby się i są poddawane zabiegowi łyżeczkowania, też miałyby problemy z zajściem w ciążę.