Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 18 lat, moja dziewczyna ma 16lat. Znamy się pół roku, podejrzewamy że dziewczyna jest w ciąży. Uważaliśmy, zawsze używałem prezerwatyw i starałem się "wyjść na czas" się pewnego razu po prostu pękła prezerwatywa. Szczerze to jestem przerażony, nie mam zamiaru zostawić jej z tym samej, jestem gotowy rzucić szkołę i iść do pracy żeby jakoś to wszystko poskładać. Boję się że zniszczyłem jej życie, nie wiem co robić. Nie oczekuję tutaj porady życiowej choć chętnie ją przyjmę. Po prostu musiałem to z siebie gdzieś wyrzucić
#zwiazki #ciaza #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 179
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz być silny. Pewni Rodzice się na początku mocno #!$%@?ą, ale to tylko emocje. Szybko miną. Z moich obserwacji innych w waszej sytuacji to Rodzice szybko przejdą w tryb "będzimy mieć wnuka/wnuczke" Nie ma się czego bać. Odwagi!
  • Odpowiedz
@jagged:

Słyszałeś o czymś takim jak domy dziecka i adopcja?


Tak, strasznie #!$%@? sprawa, dlatego lepiej wyskrobać niż skazać dziecko na patolę bidula.

No i donoszenie ciąży jest nieprzyjemne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: piszę z perspektywy osoby w wieku 30+: dziewczyny, które znam z wieku nastoletniego i które wpadły, są teraz szczęśliwe z odchowanymi dziećmi więc jeśli planowałeś kiedyś dzieci i wycieczka na Słowację nie wchodzi w grę, to jest dla was nadzieja. Nie ma się co jednak łudzić, że będzie łatwo: życie z małym dzieckiem bywa ciężkie, a tu czeka was szybkie dorośnięcie do życia. Szkoły nie rzucaj, to głupi pomysł, co
  • Odpowiedz
Łe tam, nie ty pierwszy i nie ostatni. Głowa do góry, gwarantuję ci że wszystko się poukłada. Strach ma wielkie oczy. A teraz wypnij klatę do przodu i nie uciekaj jak #!$%@? w aborcję, tylko przyjmij na klatę coś narozrabiał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze to niech dziewczyna pójdzie do ginekologa, zeby ewentualną ciąże potwierdzić. A zamiast podejrzeń lepiej zaopatrzyć się w test ciążowy. 12zl w aptece kupisz dwa. (przeczytajcie instrukcje) Jeden zróbcie od razu, następny za 2 dni, a potem ginekolog.
  • Odpowiedz