Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N: Więc mówicie, że kupowanie czegoś taniej i sprzedanie drożej, to już się nie nazywa prowadzenie biznesu, tylko według komuchowa, przestępstwo?


@tellet: A dlaczego nie można taniej kupować dzieci w Afryce i sprzedawać drożej w krajach rozwiniętych, jako tanią siłę roboczą? Jest coś takiego jak działalność szkodliwa społecznie. Wiem, że w libkowym to pojęcie jest niezrozumiałe, ale gdy kończy się 21 lat powinno się widzieć świat szerzej niż 0 i
@R_O_T_T_E_N: Dokładnie, albo w jedną albo w drugą stronę.
powiedzialbym że jestem zwolennikiem tego żeb ybył wolny wybór, bo przecież ludzie nie są tępi i głupi i nie będąkupować od fliperów :D ale przekonałem się że ludzie to debile i trzeba ich trzymać za mordę, czyli niestety fliperstwo powinno być zakazane, bo mało jest tak szkodliwych rzeczy jak to. Jeszcze pośrednicy nieruchomości to patologia i są równie użyteczni jak pomidor do
Więc mówicie, że kupowanie czegoś taniej i sprzedanie drożej, to już się nie nazywa prowadzenie biznesu, tylko według komuchowa, przestępstwo?


@tellet: Tutaj rozchodzi się o to, że nieruchomości tak samo jak i bilety to dobra skończone, podczas gdy samochodów, rowerów, komputerów czy telefonów możesz wyprodukować praktycznie nieskończoną liczbę.
Nie powinno być takich "inwestycji" w mieszkania i po temacie. Inwestować można w instrumenty finansowe, na giełdzie, w nieruchomości komercyjne, złoto itd. Nie potrzeba takich inwestorów od siedmiu boleści co żerują na przyszłych pokoleniach.


@Mjakson84: nie można kupić wafelka taniej i sprzedać drożej, bo każdy musi mieć kawalerkę w centrum wawy w cenie mieszkania na obrzeżach miasta powiatowego, TAKO RZECZE KAPITAN KOMUCH, BO KAWALERKI W CENTRUM SĄ JAK WODA - MOŻE
Proponuję "szybkie flipy na brudno na insulinie dla chorych na cukrzycę, czyli jak zarobic 200 procent dziennie”.

Albo " Cesja na badanie mozgu rezonansem magnetycznym", gdzie jakas firma skupuje wszystkie urzadzenia w kraju do rezonansu i urzadza licytacje kto da wiecej.

Po prostu na podstawowych dobrach nie powinno sie spekulowac, a nalezy zapewnic rowny dostep kazdemu potrzebujacemu.

@tellet @szmichal @Mineciarz69
@kfjatooshek: To wszystko ładnie brzmi, jak krzyczysz do ciemnego prostego motłochu, który szuka kogoś do rozkułaczenia.
Tylko w tych waszych komuszych szczekach, zapominasz o jednym xD

Insulina, woda itp. SĄ TAKIE SAME- nie masz "wody premium". No- masz, tylko jakoś żaden z was czerwonych ryjów nie pruje dupy o np. ceny BORJOMI, Evian czy innej drogiej wody?
Za to jak przychodzi do kupna mieszkania, to tak jak napisał @bylem_zielonko -
Więc mówicie, że kupowanie czegoś taniej i sprzedanie drożej, to już się nie nazywa prowadzenie biznesu, tylko według komuchowa, przestępstwo?


@tellet:
A jak się nazywa #!$%@? drugiego stopnia piramidy Maslowa młodszemu pokoleniu w celu zwiększenia zysków starszego pokolenia z wielokrotnie większym kapitałem? Jest na to jakiś termin? Jest jakiś termin, który np. koreluje to jeszcze ze społecznymi stratami w postaci zmniejszonego przyrostu naturalnego? Fajnie jakby zrobić jakieś jedno słowo na tę
Flypho - >Więc mówicie, że kupowanie czegoś taniej i sprzedanie drożej, to już się ni...

źródło: gf-PmRv-HwTB-6BxL_piramida-maslowa-czyli-teoria-hierarchii-potrzeb-na-czym-polega-1920x1080-nocrop

Pobierz